Idealiai tau tinkantis kirpimas: jį įvardins patyręs šukuosenų meistras

Nauji metai – puiki proga ryžtis pokyčiams, išbandyti naujoves ir save nustebinti netikėtomis permainomis. Vienas iš būdų į gyvenimą įnešti spalvų – tai nauja šukuosena. Vis dėlto net ir didelį norą pokyčiams neretai sustabdo natūrali baimė – kaip išsirinkti šukuoseną, kad apsilankymas pas specialistą netaptų galvos skausmu.  

Plaukų specialistas Davidas Dainauskas pabrėžia, kad prieš apsilankymą pas kirpėją reikėtų žinoti vos kelias gudrybes, kurios padėtų išvengti nemalonios patirties.Davidas Dainauskas
Davidas Dainauskas
Lina KozellAnot šukuosenų meistro, plaukų kirpimas turėtų būti pritaikytas individualiai, atsižvelgiant ne tik į veido formą, bet ir plauko struktūrą, kūno sudėjimą, amžių. Jei patiems nepavyksta apsispręsti, kokia gi šukuosena geriausiai atitiktų visus šiuos kriterijus, plaukus patikėkite specialistams.


Pavyzdžiui, ilgesni plaukai atrodo moteriškiau, trumpi – žaismingiau. Tačiau ilgų plaukų šukuosena tinka iki tam tikro amžiaus, o trumpų plaukų šukuosenos sendina.View this post on Instagram

Warm + cool tones are a Brunette's best friend. Getting tonal with @wellahair. Love the look? Get a free consultation to get sunkissed hair this summer.

A post shared by Hairhouse Airport West (@hairhouse_airportwest) onJei mėgstate ryškiai dažytis, D.Dainaukas pataria rinktis blankesnį šukuosenos variantą, tačiau jei makiažo beveik nenaudojate arba labai minimaliai, patartina rinktis išraiškingesnį kirpimą ar dažymą. Tai, anot D. Dainausko, moteriai suteiks daugiau žaismingumo.


„Žinoma, atsižvelgiame ir į apsirengimo stilių, nors dažnai šis aspektas yra pamirštamas. Iš savo klienčių taip pat dažnai girdžiu, kad kirpėjai visai nepaiso kliento pomėgių, laisvalaikio, gyvenimo ritmo. Šukuosena negali tik būti efektinga ar atitinkanti naujausias mados tendencijas ir trukdyti. Gi nesinori, kad kiekviena diena taptų iššūkiu bandant susitvarkyti plaukus“, – šypteli D. Dainauskas.View this post on Instagram

@caglar_koksal.sd @gelinsaclari_caglar.kksl @turkiyenin_en_iyi_kuaforleri @hairsturkiye #caglarkoksal #hairvideo #hairsturkiye #instahair #blackhair #longhair #darkhair #brownhair #ombrehair #haircolor #hairstyle #tbt #hairstyles #fasihonhair #kuaför #haircut #model #hairextension #gelinbaşı #bride #omre #friends #hairstyles #good #smile #instagood #örgü #topuz #ankara #Keçiören @hair.video @hair.videos @hudabeauty @hypnaughty.makeup

A post shared by R.Çağlar Köksal 🇹🇷 (@caglar_koksal.sd) onPlaukų stilistas tiek moterims, tiek vyrams siūlo nesibaiminti ir kartu su savimi atsinešti patinkančios šukuosenos pavyzdį. Taip pavyks išvengti nesusikalbėjimo ir netenkinančio rezultato. Žinoma, jei mėgstate eksperimentuoti, galite savo pokyčius patikėti tik kirpėjui. O kas šiuo metu populiaru?


„Pastaruoju metu vis dažniau grįžtame prie natūralumo, tiesių, natūraliai garbanotų, vidutinio ilgio plaukų, tačiau drastiški kirpimai irgi niekur nedingo“, – šypteli plaukų stilistas.


Taip pat jaunatviškai ir stilingai atrodo natūraliai blizgantys, lengvai iškarpyti plaukai. Šiuo metu itin populiarios ir netvarkingos, tarsi „laužytos“ bangos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis