9 produktai, kurie padės sutramdyti apetitą

Reta mergina nėra sau pažadėjusi nuo Naujų metų pradėsianti laikytis naujos dietos, sveikai maitintis, aktyviai gyventi ar bent lankytis sporto klube. Tiesa ta, kad dažnai pažadai ir lieka pažadais, neretai net ir pačius kilniausius mūsų ateities planus apie tobulesnę save sugriauna stresas, chaotiškas gyvenimo ritmas ir kiti nenumatyti nutikimai. Peržvelk sąrašą produktų, kurie geriausiai padeda numalšinti alkį:

Vištiena, pupelės ir žuvis: įrodyta, jog žmogus, reguliariai besimankštinantis ir suvartojantis 120 gramų baltymų per dieną per mėnesį numeta net vienu kilogramu daugiau nei panašias angliavandenių porcijas vartojantis asmuo. 


Kiaušiniai: pusryčiams valgant kiaušinius tavo svoris taip pat išliks stabilesnis. Savanoriai, savo pusryčiams pasirinkę valgyti virtus kiaušinius, per aštuonių savaičių laikotarpį numetė apytiksliai du kartus daugiau svorio nei tie, kurie pusryčiams rinkosi kitus tokio pat kaloringumo produktus. Taip pat pastebėta, jog net 83 procentų kiaušinių valgytojų džiaugėsi akivaizdžiai dailesnėmis liemens apimtimis. 


Avokado ir alyvuogių aliejus: ne mažiau naudingas ir svarbus produktas, nei kiti minėtieji. Ne tik dėl savo stebuklingų sveikatai ir organizmui naudingų savybių. Savo kasdieniame racione naudojant šiuos aliejus organizmas ilgiau išlieka sotus, tad sumažėja pagunda užkandžiauti dažniau, nei reikėtų.


Sriuba: dubenėlis šiltos sriubos prieš pagrindinį dienos valgymą padeda sumažinti alkį. Žmonės, reguliariai besimaitinantys sriuba, paprastai suvartoja net 20 procentų mažiau kalorijų nei tie, kurie sriubos nevalgo. 


Greipfrutai ir obuoliai: tikri pagalbininkai tiems, kurie savo gyvenimo neįsivaizduoja be citrusinių vaisių. Šie sudaryti iš didelio kiekio vandens, tad skrandis užsipildo greičiau, išvengiama papildomų kalorijų. 


Dribsniai: puikus būdas užpildyti skrandį naudingomis maisto medžiagomis, taip pat nuolatinis košės vartojimas gali sumažinti potraukį saldumynams ir suteikti daug energijos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis