6 keisti metodai, kurie tavo plaukus iš trumpų pavers ilgais

Ilgi, sveiki, spindintys plaukai - misija neįmanoma? Ko gero dar negirdėjai apie šiuos neįprastus metodus, kurie padeda plaukams susigrąžinti gyvybę bei priversti juos greičiau augti. Paskaityk ir būtinai išbandyk:

Galingasis citrinos efektas. Turi šviesius, tačiau trumpus plaukus? Pagyvink jų spalvą ir sustiprink, jog jie augtų daug greičiau. Pasikliauk močiučių laikų plaukų šviesinimo bei stiprinimo triuku. Į dubenį išspausk vienos citrinos sultis. Jose sudrėkink švarų (geriausia naują) dantų šepetėlį ir juo brauk nuo plaukų šaknų iki galiukų. Toliau visą darbą atliks saulė – saulėkaitoje pabūk apie 45 minutes. Šį procesą pakartok kelias dienas iš eilės


Ypatingas kondicionierius. Gana dažnai lepiniesi maudynėmis? Tikėtina, jog tai neskatina plaukų augti. Baseinų vandenyje esantis chloras itin kenkia plaukams, o dažytiems šviesiai suteikia geltoną atspalvį. Prieš lipdama į baseiną plaukus sudrėkink ir sutepk nedideliu kiekiu kondicionieriaus. Drėgni plaukai sugeria kur kas mažiau vandens, o kondicionierius užtikrina papildomą apsauginį sluoksnį.


Medvilnės galia. Jei plaukai nuolat šiaušiasi, šluostyk medvilniniais marškinėliais ir džiovink šalto oro srove. Rankšluostis gali pažeisti plaukus, o medvilniniai marškinėliai tiesiog sugers vandenį. Ištrinkus plaukus jų negalima gręžti, sukti – nusausinti reikia švelniai spaudžiant. Taip pat niekada nedžiovink karštu oro. Jis nudegina plauką.


Neatrasta kakavos nauda. Kakavos milteliai skatina plaukų augimą, mat juose yra daugybė naudingų elementų - vitamino B, D, kalio, cinko. Pasidaryk kaukę su kakava. Tau reikės dviejų šaukštų kakavos miltelių (ne kakavos gėrimo, bet 100 proc. kakavos miltelių), tiek pat kukurūzų krakmolo ir žiupsnelio cinamono. Šiuo mišiniu reiktų ištrinti plaukų šaknis ir gerai iššukuoti. Plaukai ne tik atgaus švaros įspūdį, bet ir kvepės, taip pat sparčiau augs


Geriau galingiau, bet trumpiau. Jei plaukų tiesinimas užtrunka labai ilgai, gali būti, kad plaukų tiesinimo žnyplės ne pakankamai įkaitusios. Padidink šiek tiek temperatūrą, bet žiūrėk, kad nebūtų nustatyta ant aukščiausios padalos. Plaukams kur kas mažiau kenkia, kai per juos braukiama karšesnėmis tiesinimo žnyplėmis, tačiau trumpesnį laiką. Taip išvengsi lūžinėjančių plaukų, kuriuos reikia dažnai kirpti.


Atkreipk dėmesį į šilką. Miegok ant šilkinės pagalvės. Šilkas kas švelnesnis audinys nei medvilnė, todėl miegant plaukams kenkiama mažiau. Naktį vartantis plaukai trinasi į pagalvės užvalkalą ir lūžinėja, todėl neleidžiama jiems augti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis