Ši kaukė daro stebuklus: tik 1 euras, o plaukai paaugs žaibiškai

Atėjus pavasariui visos suskubame rūpintis savo išvaizda. Ar veido oda spindi? Ar nagai netrupa? O plaukai ar žvilga? Deja, pastarųjų priežiūra reikalauja ypatingo dėmesio ir tikrai ne kiekviena sugebame plaukais tinkamai pasirūpinti.

Daugelis iš mūsų žino tiesą, jog norint išlaikyti plaukų grožį būtina sukontroliuoti mitybą ir pasirūpinti, jog maisto produktuose netrūktų maistinių medžiagų bei vitaminų. Tai - sunkiai įgyvendinama užduotis nuolatos skubančioms ir užsiėmusioms merginoms. Skatiname sveiką gyvenimo būdą, tačiau metame tau gelbėjimo ratą ir pristatome puikų plaukų kaukės receptą, kurio esmė - plaukų stiprinimas, struktūros atstatymas bei plaukų auginimas.

Kol mūsų mamos domisi pavasarinėmis kefyro dietomis, tau siūlome išbandyti efektyvią bei patvirtintą kefyro kaukę, kuri ne tik skatina plaukus augti, bet ir suteikia jiems žvilgesio, spindesio, kurio taip trūksta pavasario metu, organizmui stingant vitaminų. Kefyras - naudinga priemonė, kuri grožio industrijoje žinoma jau senų senovėje. Kefyre esančios biokultūros stiprina plaukų šaknis, taip pat stiprina plaukų struktūrą, normalizuoja galvos odos hidro – lipidų balansą.

Kefyras taip pat plaukams suteikia ypatingo žvilgesio bei padeda puoselėti plaukus iš vidaus. Na, o geriausia kefyro savybė - plaukų auginimas. Tyrimais įrodyta, jog kefyras ne tik normalizuoja plaukų būklę, bet ir gerina plauko augimą, todėl pasistengusi galite vos per mėnesį paauginti plaukus dešimčia centimetrų.

Kefyras
Kefyras
Shutterstock

Plaukų auginimui įtaką daro ir kaukėje naudojamas ricinų aliejus, kuris pasižymi maitinančiomis bei atkuriamosiomis savybėmis. Geriausia tai, jog ši kaukė tau tikrai skaudžiai nekirs per kišenę, o rezultatas bus toks pats, lyg naudotum brangią kosmetikos priemonę. Gal net dar geresnis! Užteks kalbų, metas pereiti prie veiksmų - įsidėmėk kaukės komponentus. Gali būti, jog skubėti į parduotuvę tau neteks, nes visas kaukės sudėtines dalis rasi savo namuose. Pradedame!

Kefyro plaukų kaukei prireiks:

  • Dviejų stiklinių kefyro
  • Vieno arbatinio šaukštelio ricinų aliejaus
  • Vieno arbatinio šaukštelio akyvuogių aliejaus
  • Folijos

Paruošimas: visus komponentus įpilkite į vieną didelės talpos indą. Sumaišykite. Pamirkykite plaukus į skystį ir šiek tiek praskalaukite. Paėmę foliją skystyje išmirkytus plaukus susukite į kuodą ir apdenkite juos folija. Palikite plaukus ramybėje apie 40 minučių.

Vos išplovus plaukus galima justi kefyro kvapą, tad jei jis erzina, plaukus perbraukite mėgstamo kvapo aliejumi.

Kaukę patariama du kartus per savaitę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis