7 svarbios priežastys, kodėl vaikinai dievina trumpaplaukes

Dauguma panelių eksperimentuoja su savo stiliumi, tačiau dažnai pamiršta šukuosenų stilių. Greičiau ne pamiršta, o tiesiog vengia šukuoseną padaryti įmantresne. Merginos mano, jog jei nusirėš savo ilgus plaukus, tuomet mažiau patiks vaikinams.

1.Trumpi plaukai simbolizuoja tvirtą merginos būdą. Nors sakome, jog ilgi plaukai – merginos grožio ir sveikatos atspindys, vis dėlto trumpų plaukų šukuosena simbolizuoja drąsą ir ryžtingumą. Vienas garsus plaukų stilistas „Vogue“ žurnalui yra pasakęs, jog trumpų plaukų šukuosena tarsi pati už save šneka: aš esu atkakli ir turiu aiškiai susidėliojusi savo gyvenimo planą.


2.Trumpaplaukės yra be galo patrauklios! Trumpų plaukų šukuosena jau seniai nebėra laikoma berniukiška. Merginos, kurios ryžtasi nusitrumpinti plaukus, Dan žavi tuo, jog nepaisant kitų žmonių nuomonės, drąsiai eina savo tikslų link. Kaip pavyzdys - modelis Twiggy. Kodėl Twiggy buvo tokia populiari? Juk ji – tikrai ne standartinė gražuolė ilgais plaukais. Twiggy laužė standartus, ir nors pateko tik į tuos mažulyčius 7 procentus, kurie apima vaikinus, kuriems patinka trumpų plaukų šukuosenos, Twiggy vistiek ilgą laiką buvo tituluojama kaip patraukliausia ir seksualiausia mergina.


3.Jos nebijo laužyti standartus. Nusikirpdama plaukus mergina ne tik sulauks komplimentų už drąsą, bet dar ir įrodys, jog visuomenėje įprasti standartai ir normos jai nė motais.


4. Jos toli gražu nėra nuobodžios. Nustebtum, kiek daug vaikinų mano, kad tos merginos, kurios turi ilgus plaukus, yra nuobodžios ir nelinkusios eksperimentuoti! Iš tiesų, pataikaudamos masėms ilgaplaukės praranda galimybę parodyti savo išskirtinumą.


5.Ilgi plaukai vaikinams paprasčiausiai nusibodę. Yra žinoma, jog vaikinams ilgi plaukai patinka dėl to, jog galima su jais žaisti. Na, tas žaidimas iš tiesų skamba įdomiai, bet... vaikinai juk ne vaikai, kuriems rūpėtų už kasyčių patampyti.


6.Ji neslepia savo veido. Ir... odos problemų. Jokia „užuolaida“ jau nebedengia merginos veido ir pasaulis dabar mato merginą tokią, kokia ji iš tiesų yra.


7.Ji neužtrunka daug laiko prižiūrėdama savo plaukus. Patikėk, vaikinus labiausiai erzina situacijos, kai tenka ilgaplaukių laukti, kol šios išsiruoš iš namų. Su trumpaplaukėmis tokios situacijos neegzistuoja!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis