Stulbinančiai išgražėjusi Taylor Swift: gerbėjai įtaria atlikėją neatsispyrus plastinei chirurgijai (FOTO)

Jei reikėtų rinkti šiųmetinių Amerikos Muzikos apdovanojimų (AMA) žvaigždę, tai be abejonės būtų atlikėja Taylor Swift. Net keturias statulėles šiais metais namo parsivežusi ir iš viso apdovanojimuose jau 23 įvertinimus gavusi įžymybė tiesiog negalėjo nespindėti.

Išskirtiniam vakarui ji pasirinko mados namų Balmain tviskantį kostiumėlį, kurį pagyvino aksesuarais. Tiesa, šį kartą Taylor puošė ne apdaras, o nuostabaus grožio makiažas ir jai be galo tinkanti šukuosena. Daugelis gerbėjų, išvydę Taylor ant raudonojo kilimo negalėjo ja nesigėrėti, o akylesni net pastebėjo, jog gražuolė atrodo visai kitaip nei kadaise.


Pažvelk, kaip pasakiškai renginyje atrodė Taylor:Taylor Swift
Taylor Swift
Vida PressTaylor Swift
Taylor Swift
Vida PressTaylor Swift
Taylor Swift
Vida Press


Smalsuoliai kaipmat atkapstė senesnes Taylof fotografijas ir sulygino jas su dabartinėmis - skirtumas neįtikėtinas! Gali būti, jog kadaise Taylor dar nebuvo atradusi jai tinkančios makiažo technikos, tačiau taip pat egzistuoja tikimybė, jog Taylor buvo atlikta nosies plastinė operacija. Būtent taip spekuliuoja smalsuoliai, kurie teigia, jog šiandien Taylor nosytė - kur kas siauresnė ir mažesnė.


Na, plastinės operacijos šiandien jau nieko nebenustebintų, ypač jos populiarios įžymybių gretose. Vis dėlto daugelis tikėjo, jog Taylor - prisiekusi natūralumo šalininkė. Bent jau taip teigė ir ji pati, kadaise duodama interviu žiniasklaidai. Sulygink dabartinę Taylor su praeita, skirtumas milžiniški, tiesa?


Taylor prieš kelerius metus:Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press
Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis