8 įrodymai, kodėl vaikinus traukte traukia apvalesnės kūno formos

Apvalesnių formų merginos ne tik linksmesnės, pozityvesnės, labiau besimėgaujančios gyvenimu, bet ir trauktre traukiančios priešingą lytį! Štai aštuoni aiškūs įrodymai:

Vaikinai dievina matyti besišypsančią merginą. O kurios merginos dažniau šypsosi? Tos, kurios dienos metu suvalgė vos kelis obuolius ar tos, kurios pasimėgavo skaniais pusryčiais, pietumis ir vakariene? Žinoma, kad pastarasis variantas.


Vaikinai dievina kompleksų neturinčias merginas. Ir tiesiog bėga nuo tų, kurios turi aibę jų... Lieknos merginos labai dažnai kompleksuoja dėl kiekvieno priaugto kilogramo, o štai apvalesnės numoja į tai ranka. Juk gyvenime yra svarbesnių aspektų nei kilogramai!


Viskas paremta fizine trauka. Vaikinai - fizinės būtybės, todėl neretai pirmiausiai vertina merginos fizinį nei vidinį pavidalą. Jau senų senovėje vyrai garbino apvalesnes merginų figūras, ši tendencija nesikeičia ir šiandien. Juos tiesiog traukte traukia apkabinti ar pabučiuoti kiek apvalesnes merginas, nes šios jiems atrodo paprasčiausiai mielesnės.


Vaikinai žino, kad tokia mergina yra sveika. Dietų ar sporto nualintos merginos dažniausiai nėra kupinos energijos, dažnai nervinasi dėl smulkmenų ar paprasčiausiai nėra sukalbamos. Merginos, kurios mėgaujasi maistu ir gyvenimu, dažniausiai trykšta entuziazmu ir optimizmu, todėl yra kur kas malonesnės pašnekovės.


Vaikinai dievina apvalumus. Tai - jų genetikoje ir nieko čia nepakeisi. Vis dėlto lieknų merginų, kurios galėtų pasigirti moteriškais apvalumais, yra be galo mažai. O štai kiek pilnesnių formų merginos dažniausiai pasižymi didesne krūtine bei platesniais, išraiškingesniais sėdmenimis. Tai vaikinus traukia kur kas labiau nei perdėtai liesa figūra.


Vaikinai šalia tokios merginos jaučiasi jaukiai. Juk dauguma merginų mėgsta skaniai pavalgyti, o jei mergina šalia bus itin liekna ir nuolatos besilaikanti dietų, jie jaus nemenką kompleksą. Apvalesnės merginos dažniausiai mėgaujasi vienu pagrindinių malonumų - maistu ir neketina šio malonumo atsisakyti.


Vaikinai mato tokias merginas kaip potencialias savo vaikų motinas. Oficialiais tyrimais patvirtinta, jog platesnius klubus turinčios merginos ir moterys yra vaisingesnės, gimdymo procesas joms yra lengvesnis nei siauručių klubų turėtojoms. Žinoma, vos susipažinus apie vaikus vaikinas nemąsto, tačiau jo pasąmonė sako: ši mergina tiesiog trykšta moteriškumu.


Vaikinai dievina jų atsipalaidavimą! Dietos besilaikančios merginos dažniausiai tampa irzlios, nesukalbamos. O štai merginos, kurios žino, kokį malonumą gali suteikti maistas, retai kada liūdi ar tampa piktomis. Patikėk, vaikinai tiesiog negali pakęsti piktų tarsi širšių merginų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis