10 ypatybių norint susikurti tobulą akių makiažą

Bet kokios technikos akių makiažas reikalauja kantrybės ir laiko. O kur dar paieškos gerų makiažo priemonių, tau tinkančių spalvų tonų. Nuo ko geriausia pradėti ir kaip kokią priemonę patogiai ir tinkamai naudoti... Viską atrasti ir išmokti įmanoma, jei tik nepagailėsi pastangų ir turėsi noro. Pasidalinsime akių makiažo patarimais ir patarsime, kokias priemones naudoti idealiam akių makiažui.

Tau pataria vizažistė, PANELĖS grožio ekspertė Monika Musteikytė!Monika Musteikytė
Monika Musteikytė
Asm. albumasKą daryti, kad ilgiau išliktų akių šešėliai?


Pirmiausia, nuvalyk miceliniu vandeniu akių vokus, paskui uždėk paakių maskuoklio ar skystos pudros, tolygiai išepk (jokiu būdu nepadaugink priemonės, kad viskas nesubėgtų į mimikos raukšleles). Paskui viską užtvirtink biria pudra ir štai jau pasiruošusi šešėliais žaisti ant vokų. Išlaisvink savo vaizduotę. Derink spalvas tarpusavyje, miksuok, atrask savo techniką.


Akių pravedimas.


Jei nelabai sekasi su eyeliner‘iu, siūlau prieš tai pieštuku prasivesti ploną liniją, paskui pagal tą liniją dengti gelinį eyeliner‘į. Užmerkus akis palauk kelias sekundes, kol pilnai išdžius skystas pravedimas, kad paskui neatsispaustų ant vokų štampas.


Norisi gražios strėlytės, tačiau nesigauna galiukas lygiai. Ką daryti?


Siūlau naudoti lipnia juostelę. Paimk mažą gabaliuką, nulipink kelis kartus ant rankų odos ir klijuok ties akies išoriniu krašteliu , baigiant antakio galiuku. Ties ja ir prabrėžk liniją. Palauk kelias sekundes, kol viskas išdžius ir nuplėšk lengvai juostelę.


Akių pieštukas.


Pravedimas pieštuku. Jei nori dieninio, lengvo, varianto ir jei pirmą kartą bandysi akių pravedimą, siūlau pradėti nuo pieštuko ir šešėlio. Pirmiausia švelniais judesiais prasivesk akių liniją pieštuku ( rudu, juodu, raudonu – kokiu tik nori). Gali išbandyti Carbon Matte išsukamus akių pieštukus, kurie yra gerai pigmentuoti, ilgai išliekantys, lengvai retušuojami, o spalvų gama labai įvairi – puikiai tinka šiuo atveju. Ant viršaus, kad užfiksuotum pieštuką, gali naudoti akių šešėlius.


Akių pieštukas
Akių pieštukas
Panelė
Spalvas gali derinti, kaip tik širdis geidžia. Ant rudo pieštuko tiks ir juodas šešėlis, ant violetinės ir rožinis. Fiksuoti gali ir su pigmentuotais skaistalais. Juos gali naudoti ir kaip akių šešėlius linkiui paryškinti, strėlytei fiksuoti ir, žinoma, kaip skaistalus. Skaistalus dėk, taip : Nusišypsok ir ant iškiliausių vietų dėk spalvą lengvais judesiais. Ką daryti, kai pieštukas pasidaro skystas, minkštas, neįmanoma jo padrožti? Pieštuką įdėk į šaldytuvą 10-20 minučių, kad jis šiek tiek sušaltų. Ypač tai tinkama vasarą.Skaistalai
Skaistalai
PanelėBlakstienos.


Ryškios, tankios blakstienos, būtinos norint paryškinti žvilgsnį. Gali išbandyti Unlimited blakstienų tušą - tai naujos formos šepetėlis, sukuria įspūdingai ilgų, tankių, pakeltų blakstienų įspūdį. Su tušo šepetėliu nesunkiai padažysi tiek apatines, tiek trumpas blakstienas vidiniame akies kamputyje.Blakstienų tušas
Blakstienų tušas
PanelėKą daryti kai pradeda tirštėti tušas?


Gerai užsukusi tušo tūtelę pamerk į šiltą vandens stiklinę, tušą palaikyk 15-20 min, prieš pat dažantis. Tušo formulė pasidarys lengva, skysta. Tačiau jei tušą naudoji apie 4-5 mėnėsius, jau negerai . Siūlyčiau jį keisti, kas 3-4 mėnesius, kad išvengtum akių dirginimo, infekcijų.


STIPRINK JAS. Nepamiršk, kad tavo blakstienoms taip pat reikia maitinimo, priežiūros, kaip ir veido, kūno odai. Per savaitę bent 1-2 dienas turi leisti pailsėti savo odai ir blakstienoms nuo visų dažų. O tuo tarpu jas lepink stiprikliu, kuris pripildytas argininu, (blakstienoms padeda atsigauti, tuo tarpu atauga blakstienos, kurių trūkta, jos sustiprėja), provitaminu B5, (apsauga nuo pažeidimų, saulės spindulių, maitina ir drėkina). Šiuo serumu gali drąsiai tepti ir antakius, jei nori atsiauginti.Blakstienų stipriklis
Blakstienų stipriklis
PanelėAkių makiažo užbaigimas – paakių, odos maskavimas.


Siūlau naudoti gerai maskuojantį, lengvą, ilgai išliekantį , nesubėgantį į raukšleles maskuoklį. Gali išbandyti Loreal Instant Anti-age maskuoklį . Jis puikiai maskuoja tiek paakius, tiek odos netobulumus. Be to, jo aplikatorius labai patogus, nereikia papildomų kempinėlių jį retušuojant.Maskuoklis
Maskuoklis
PanelėKaip išsirinkti maskuoklio spalvą?


Atmink, kuo tamsesni trūkumai ant odos, tuo šviesesnį maskuoklį turėtum rinktis . Tai reškia, kad vienu arba dviem tonais už pagrindą šviesesnė spalva. Jei turi labai tamsius paakius, rinkis kuo geltonesnę spalvą.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis