Nepatikėsi, kokiu būdu ši mergina išsigydė spuogelius ant veido (FOTO)

Alternatyvų, kaip gydyti į spuogus linkusią odą - begalės. Gydymo būdus geriausiai gali parinkti tik gydytojas - dermatologas, atidžiai ištyrinėjęs veidą ir paskyręs efektyviausius medikamentus. Deja, bet amerikietei, menininkei Juliai Sillaman (26 m.), nuo dvidešimties metų kankinamai aknės, nepadėjo nei dermatologo konsultacijos, nei brangūs vaistai, nei maldos prieš naktį.

Mergina šešerius metus kankinosi dėl į spuogus linkusios odos, kuri atrodė tragiškai - pūlingais, raudonais spuogais buvo nusėtas visas Julios veidas, ypač apatinė jo dalis. Tuo laikotarpiu mergina jautėsi beviltiškai - ją paliko draugas, ji nenorėjo niekur eiti iš namų, bijojo aplinkinių reakcijos, nekentė savęs.


Ieškodama būdų, kaip atsikratyti aknės, atsitiktinai ji internete aptiko vieno sveikatingumo entuziasto tekstą, kuriame jis gyrė žmogaus šlapimo naudą organizmui. Tekste buvo parašyta, jog žmogaus šlapime gausu naudingų elementų, kurie ne tik gali sustiprinti organizmą, bet ir išgydyti įvairias odos ligas, tokias kaip rožinė ar aknė.


Susidomėjusi šia praktika Julia nutarė išbandyti šią taip vadinamą procedūrą ir... reguliariai pradėjo gerti savo pačios šlapimą bei ryte ir vakare tepti juo veidą. Nors iš pradžių gerti savo pačios šlapimą, jos teigimu, buvo mažų mažiausiai keista, žinodama, kokią naudą gali atnešti ši procedūra, ji entuaziastingai ėmėsi šios gydymo praktikos.


Mergina net pati negalėjo patikėti tuo, kas vyksta su jos oda ir organizmu. Buteliuką kas rytą ir kas vakarą išgerdavusi ir šlapimu veidą įtrindavusi Julie vos per keletą savaičių išvydo teigiamus pokyčius. Ji pasijuto lengvesnė, pagerėjo jos virškinimas, atsistatė jos miego režimas, bet svarbiausia, jog ją kankinusi aknė pamažu pradėjo nykti! Ne tik pradėjo nykti bėrimai, bet oda pasidarė kur kas švelnesnė, minkštesnė. Anot Julie, jokios kosmetinės priemonės neprilygo efektui.


Nors Julie pripažino, jog iš pradžių gerti ir naudoti kosmetinei procedūrai šlapimą buvo gana šlykštoka, mat jo kvapas bei skonis buvo gana aštrokas, laikui bėgant ji pajuto, jog šlapimas tapo kaip... kokosų vanduo. Ko gero, pasikeitę skonio receptai lėmė, jog po poros savaičių aš jausdavausi lyg gerdama ne savo pačios šlapimą, bet kokosų vandenį, - neįtikėtiną patirtį pasakojo mergina.


Nuotrauką, kaip atrodė Julios veidas prieš išbandant šlapimo gėrimo procedūrą, rasi ČIA ir ČIA.


Na, vargu, ar patyrę specialistai rekomenduotų tokią procedūrą. Vis dėlto Julios rezultatai - stulbinantys. Na, iš tiesų, nė spuogelio...


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis