Ruošiamės vasarai: Kendall Jenner plaukų stilistė moko karščiausių šukuosenų (VIDEO)

Šį savaitgalį JAV, Kalifornijos Indio mieste vyksiantis tradicinis, įžymybių pamėgtas muzikos, meno bei mados festivalis Coachella tūkstančiams merginų neleidžia naktimis ramiai miegoti. Juk būtina suplanuoti trijų dienų festivalio įvaizdį, o ypač daug dėmesio reikia skirti šukuosenoms - festivalyje bus apstu fotografų, kurie gaudys stilingiausiai atrodančias merginas.

Laimei, mylimiausia manekenės Kendall Jenner (kuri, beje, yra viena didžiausių Coachellos gerbėjų) plaukų stilistė meta gelbėjimo ratą pasimetusioms merginoms ir moko stilingiausių bei karščiausias sezono tendencijas atitinkančių šukuosenų.

Kol lauki naujienų iš tolimosios Coachellos, peržvelk smagius vaizdo įrašus. Juk tikrai vasarą planuoji apsilankyti ne viename muzikos festivalyje, tiesa? Patariame planuoti įvaizdžius iš anksto!

Smulkiosios garbanėlės. Net jei tavosios plaukų sruogos tiesios it stygos, festivaliui gali pasidabinti smulkiomis bangelėmis, tau prireiks tik keletos plaukų formavimo priemonių, galingo veikimo plaukų džiovintuvo ir dailaus plaukų papuošimo. Spėk, kiek žvaigždžių Coachelloje pasidabins panašia šukuosena!

Aukštasis kuodukas. Nėra nieko žavingiau už vėjyje besiplaikstančius plaukus, tačiau antroji diena festivalyje dažniausiai reikalauja komfortiškos šukuosenos. Idealiausias variantas - aukštas kuodas, kurio grožį galima pabrėžti stilingu plaukų aksesuaru. Ši šukuosena pabrėžia dailiausius veido bruožus ir prailgina kaklą. Ne veltui sakoma, jog Coachella - tikras gražuolių festivalis...

Švelnios bangelės su smulkia kasyte. Daugelyje festivalių, kaip ir įžymybių dievinamoje Coachelloje, galima ne tik šokti ir klausytis muzikos, bet ir išbandyti įvairiausias meno šakas. Laisvos paplūdimio bangos bei smulki, meno mylėtoją menanti kasytė, puošta smulkiais plaukų aksesuarais. Tikros festivalininkės įvaizdis, tiesa?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis