Dėl šio vaizdo įrašo kraupsta tūkstančiai, bet vis tiek žiūri (VIDEO)

Paprastas vaikinas iš JAV net nesitikėjo tokios šlovės paviešindamas vaizdo įrašą, kurio metu matyti, kaip vaikino mergina išspaudžia jo žandą padabinusį milžinišką spuogą. Tai, jog daugelis jaučia malonumą stebėti panašius vaizdo įrašus, jau senokai žinoma, visgi šis paviešintas vaizdo įrašas susilaukė daugybės susidomėjimo.

Visa paslaptis - net ketverius metus brandintas ir nespaustas spuogas ant vaikino žando, kurį pagaliau nusprendė išspausti jo mergina, medicinos studentė Katerina. Stiprių nervų amerikietė pasiryžo spuogo išspaudimui, tačiau tokio vaizdo nesitikėjo. Kai kam tai gali sukelti didžiulį šleikštulį, todėl jei žiūrėdama valgai mėsainį, kaip mat mesk jį šalin - gali rimtai supykinti!

Vaizdo įrašą išvysi štai ČIA.

Pats amerikietis vaikinas, vaizdo įrašo žvaigždė, tikina besidžiaugiantis dėmesiu ir teigia, jog jaučiasi puikiai po šio galingo spuogo išspaudimo. Vaikinui pavyko išvengti rimtų infekcijų, kurios neretai gresia tiems, kurie nusprendžia spuogus spausti namų sąlygomis. Tiesa, specialistai įspėja, jog tiek dėl žmonių virškinimo sistemos (stebint tokius vaizdo įrašus virškinimas iš tiesų gali sutrikti), tiek dėl savo pačių saugumo (ant veido odos patekusios bakterijos gali sukelti rimtą uždegimą), filmuoti tokius vaizdo įrašus nėra geras sumanymas.

Visgi vaizdo įrašo peržiūrų skaičiai stulbina - pasirodo, internautus dar ir kaip masina stebėti panašius vaizdelius! O tavęs ar nesupykino?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis