Štai ir įrodymai, kodėl putlesnių lūpų savininkės pačios žaviausios

Lūpų putlinimo industrija šiuo metu klesti kaip niekada anksčiau. Nors storesnių lūpų savininkai nuo seno laikyti patrauklesniais ir net sveikesniais, šiandieninė putlių lūpų mada yra pasiekusi savo aukščiausią tašką. Tavo lūpos - natūraliai putlios? Tuomet tau tetinka vienas apibūdinimas - esi nuostabi!

Jos yra komunikabilios ir nuoširdžios. Veidotyros ekspertai teigia, jog storesnių lūpų savininkai išsiskiria puikiais komunikaciniais gebėjimais, laisvumu, atvirumu, geraširdingumu. Ne tik be galo žavios, bet ir mielos!

Vaikinus jos traukte traukia. Putlios lūpos nuo seno buvo vienas iš pagrindinių moteriškumo simbolių, mat siejasi su gera sveikata ir patrauklumu, seksualumu. Ne veltui moterys tiek daug išleidžia ryškindamos ir optiškai didindamos lūpas, mat nori patikti ne tik sau, bet ir vyriškajai lyčiai!

Jų veido bruožai atrodo dailesni. Storos lūpos pagražina žmogų, mat plonalūpiai dažnai atrodo rimti, neretai net rūstūs, pikti. Storų lūpų savininkai priešingai, laisvesni ir žavesni.

Jos gali pinigus, skirtus lūpų grožiui, investuoti kur nors kitur. Joms nereikalingos putlinamosios kosmetikos priemonės ar brangiai kainuojančios injekcijos, mat putlias lūpas turinčios keri natūraliu grožiu. Ir sutaupo!

Jos puikiai atrodo nuotraukose. Putlesnės lūpos vizualiai gražina veido bruožus, todėl šie atrodo iškilesni, ryškesni, o nuotraukose būtina atrodyti raiškiau, mat blankesnis įvaizdis tarsi išplaukia, pasislepia.

Joms nereikia vargti ryškinant lūpas. Plonalūpės rūpinasi, jog jų lūpos būtų visada paryškintos, o turinčios putlias lūpas dėl to nenuogąstauja ir gali laisvai pasirodyti be lūpų makiažo... nes ir taip atrodo nuostabiai!

Bučiniai su jomis patys saldžiausi. Tai gali patvirtinti priešinga lytis, kuri tiesiog dievina bučiuotis su saldžių putliųjų lūpų savininkėmis. Regis, tai turėtų būti tikros bučinių ekspertės...

Joms labiau sekasi! Mičigano universiteto mokslininkai atliko tyrimą, kurio metu siekė išsiaiškinti, kaip įvairiose sferose sekasi plonų ir storų lūpų savininkams. Buvo išsiaiškinta, jog storalūpius neretai ne tik seka sėkmė asmeninėje, tačiau ir finansinėje sferoje.

intymus gyvenimas vertas knygos. Storalūpiai ne veltui laikomi seksualesniais nei plonalūpiai, todėl yra labiau linkę į nuotykius, yra aistringesni. O, jei šia tema jie prabiltų...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis