Miley Cyrus gražėja ne dienomis, o valandomis: tai įrodė naujausios nuotraukos (FOTO)

Atlikėja Miley Cyrus, harmoniją ir vidinį džiugesį pagaliau atradusi ne keldama vieną skandalą po kito, šiuo metu atrodo ne tik laimingesnė, bet ir kur kas dailesnė.

Su gerbėjais Los Andžele pasimačiusi Miley kaip visada spinduliavo neblėstantį entuziazmą ir nuotykingą charakterį. Miley ne kartą prisipažino, jog jos gerbėjai jai patys svarbiausi, todėl ji kaip įmanydama stengiasi su pastaraisiais išlaikyti šiltą ir nuoširdų santykį.

Popietei su ištikimiausiais fanais Miley pasirinko neįpareigojantį laisvalaikio stilių - sportines, raštais dekoruotas tampres ir aplikacijomis puoštą šviesą palaidinę. Į ausis Miley įsisegė madinguosius rutulio formos auskarus, o natūraliai banguotus plaukus paliko plaikstytis vėjyje.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Daugelis negalėjo atsigerėti Miley žavesiu - stiprūs, žvilgūs plaukai, įstabaus grožio oda, sveikos kūno formos. Regis, Miley pagaliau atrado savo grožio receptą, kuris jai labiausiai tinka. Gerbėjai vis dar mena laiką, kuomet Miley plaukus kirpo trumpai, rinkosi iššaukiančias sukneles ir badavo iki tiek, jog atrodė toli gražu ne sveikai.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Kiek vėliau Miley buvo užfiksuota išeinanti iš viešbučio, kuriame buvo apsistojusi. Ir vėl nepaleido šiltos šypsenos!

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Palygink Miley kadaise ir jos dabartinį įvaizdį. Kaip diena ir naktis, tiesa?

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis