Grožio ir sveikos odos puoselėtojams – naujas edukacinis interneto projektas AkneSpotas.lt

Kaip atsikratyti spuogų ar suvaldyti odos blizgėjimą? Kaip iš gausybės produktų išsirinkti sau tinkamą? Kada kreiptis pas dermatologą ir kur rasti geriausią specialistą? – į šiuos ir kitus aktualius klausimus apie sveikos odos paieškas atsako naujas edukacinis interneto projektas AkneSpotas.lt

AkneSpotas.lt – tai pirmasis ir vienintelis portalas Lietuvoje, kuriame galima rasti išsamią ir teisingą informaciją apie riebią ir mišrią, bei į aknę linkusią odą. Sukurtas bendradarbiaujant su geriausiais savo srities specialistais – gydytojais dermatologais.

Kaip gimė šio projekto idėja? „Vis pastebėdavome, kad internete ir spaudoje gausu informacijos apie spuogus bei riebios, mišrios odos priežiūrą. Tačiau neretai ji būdavo neišsami, kartais netgi klaidinanti. Taigi bendradarbiaudami su stipriausiais savo srities profesionalais – gydytojais dermatologais – sukūrėme šį projektą, siekdami atsakyti į svarbiausius klausimus ir paskatinti teisingai rūpintis savo oda!” – komentuoja projekto iniciatoriaus Bioderma marketingo vadovė Lina Mikalkėnė.

Čia rasite ne tik paprastai ir aiškiai suformuotą informaciją apie konkrečią odos būklę – aknę, bet ir pagrindinius spuogų gydymo metodus bei esmines teisingos odos priežiūros taisykles.
AkneSpotas.lt taip pat siekia atkreipti jaunų žmonių dėmesį ir paskatinti teisingai rūpintis savo oda. Nes spuogai nėra liga su kuria reikia gyventi. Netinkama mityba ir kasdienis stresas daro pastebimą įtaką mūsų odos būklei. Taigi svarbu spuogus gydyti dar jaunystėje, vos tik pasirodo lengva jų forma. O negydoma aknė gali tęstis dešimtmečius, palikdama randus ir pigmentines dėmes.

Portalo AkneSpotas.lt iniciatorius ir įgyvendintojas yra dermatologinės kosmetikos kompanija Bioderma, nuolat kurianti naujoves aknės prevencijos srityje. Gilinimasis į odos biologiją, analizuojant jos natūralius procesus, įkvepia Bioderma kurti dermatologines odos priežiūros priemones, kurios sustiprina odos funkcijas atkurdamos jos biologinę pusiausvyrą. Pati oda įkvepia Bioderma surasti biologinius sprendimus, kad išsaugoti mūsų odos sveikatą ir grožį. Ilgam.

Užsakymo nr.: PT_77241961

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis