Nedarai šių sporto pratimų - tokių kojyčių neturi

Palaikyti fizinį tonusą būtina visuomet, todėl neprarask vilties, jei tavo kojos neatrodo taip, kaip norėtum. Štai patys efektyviausi kojų pratimai - po keletos savaičių, kasdien atlikdama šiuos pratimus tikrai pamatysi skirtumą!

Kojų sukimas ratu


Atsigulusi ant nugaros ištempk kojas. Dabar kelk kojas į viršų ir suk jas rateliu. Iš karto pajusi stipriai įtemptus pilvo preso raumenis, taip pat efektyviai dirbs ir užpakaliuko raumenis. Suk ratą apie dvidešimt kartų. Jei pavargs nugara, pasidėk rankas už nugaros.


PATARIMAS! Ratukus ore gali keisti kojų pritraukimais. Tiesiog kojas stumk tolyn, o vėliau vėl pritrauk arčiau kelių.


Kojų spyruokliavimas


Kitas pratimas taip pat atliekamas ant žemės. Atsigulk ant dešiniojo šono ir pasiremk alkūne. Dabar kairę koją sulenk per kelį. Tuomet kitą, ištiestą koją kaip galėdama kelk aukščiau į viršų. Paspyruokliuok. Kartok spyruokliavimą apie dvidešimt kartų, o vėliau pasisuk ant kito šono ir viską pakartok.


PATARIMAS! Jei turi namie svarelių, keldama koją laisva ranka taip pat kelk į viršų svarelį, taip dirbs ne tik kojos, bet ir rankos.


Kojų skėtimas


Atsigulk ant žemės ir padėk rankas po nugara. Gali laikyti rankas prie šonų - taip pratimą pasunkinsi ir jis taps dar efektyvesnis. Dabar kojas pakelk 90 laipsnių kampu ir dabar išskėsk kojas bei vėl suglausk. Būk įtempusi šlaunis, atliekant šį pratimą labai efektyviai veikia vidiniai šlaunų raumenys.


PATARIMAS! Jei nori pratimą padaryti dar efektyvesnį, pasidaryk naminius kojų svarelius. Kaip juos pasidaryti? Paimk plastikinį vandens butelį ir pririšk jį prie kojos medvilnine gumele - taip pasunkinsi svorį.


Žirklutės


Vidines šlaunų puses pagražinti puikiai tiks pratimas „žirklės“. „Žirklučių“ pratimas – be galo paprastas, tau tereikia atsigulus ant nugaros iškelti kojas į viršų 90 laipsnių kampu ir stengtis kojas kiek įmanoma labiau išskėsti į šonus. Tuomet kojas suglausk, ir vėl kartok judesį iš naujo. Svarbiausia yra nugarą išlaikyti prigludusią prie grindų. Norint efekto, pratimą reikėtų kartoti apie 30 – 40 kartų. „Žirklės“ patiks toms, kurios trokšta vadinamojo thigh gap efekto.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis