Vis dar karštutis: „Liežuvautojos“ aktorius paplūdimyje traukė visų merginų žvilgsnius (FOTO)

Seriale „Liežuvautoja“ išgarsėjęs aktorius Edas Westwickas visuomet išsiskyrė vyriška išvaizda. Vienintelis vyriškumą simbolizuojantis fizinis duomuo, kurio neturi Edas, yra aukštas ūgis. Vis dėlto 1, 75 cm. aktorius sugebėjo žavesiu sutirpdyti milijonų merginų širdis.

Nors bėgant metams medžiagų apykaita lėtėja ir kilogramų augimą suvaldyti darosi vis sudėtingiau, regis, Edui ši taisyklė negalioja arba jis intensyviai treniruojasi tam, jog išliktų jaunatviškas.

Puerto Rike užfiksuotas aktorius su draugais mėgavosi saule, vandenynu ir vėsinančiais kokteiliais. Aktorius atrodė pasakiškai - įdegusi oda, stilingi paplūdimio aksesuarai ir vyriška figūra. Žinoma, Edas nėra atletas, galintis pasipuikuoti milžiniškais raumenimis, tačiau jo fiziniai duomenys yra neprasti.

Aktorius neturi antsvorio, nors Edo pilvukas nėra iš plokščiųjų. Vis dėlto tik maža dalis žmonijos turi išdailintus pilvus, kuriuos puošia ryškus pilvo presas. Be to, Edas, kaip ir mes, tiesiog dievina skanų maistą. Ypač per atostogas...

Bėgantys metai, Edo, regis, net neliečia. Mes galime pasidžiaugti vis dar karštu išlikusiu patrauklumo simboliu. Ta proga lekiame peržiūrėti keletą Liežuvautojos serijų tam, jog prisiminti ne tik Edo grožį, bet ir talentą...

#new Ed Westwick enjoying the sun on Tuesday in Tulum, Mexico.

A post shared by Ed Westwick Fanpage (@thewestwicker) on May 15, 2018 at 12:05pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis