Mergina apsiverkė pamačiusi, ką su jos nagais padarė grožio salone

Po šios istorijos nesistebime, kodėl dauguma merginų tokios ištikimos savo manikiūro meistrėms!

Katie Bennett ne vieną kartą buvo prisiauginusi nagus akriliniu būdu, tačiau po vieno apsilankymo pas grožio specialistę beliko braukti ašaras - vaizdelis atrodė tikrai liūdnai: nagai buvo pernelyg ploni, grublėtu paviršiumi ir kreivoki.

Mergina nusprendė netylėti ir po procedūros atsisakė sumokėti pinigus už nekokybiškai atliktą darbą. Juk bet kuriuo atveju jai tektų kreiptis į kitą specialistą ir mokėti papildomai už korekcijas. Manikiūro meistrė pasiūlė ištaisyti savo klaidą ir nuimti blogai priaugintus nagus, tačiau Katie tikina, kad grožio specialistė elgėsi labai atsainiai, o akrilo pašalinimo procedūra buvo netgi skausminga. Paprašius elgtis atsargiau, mergina buvo tiesiog išvyta lauk. Tuomet Katie ir pasidalino savo nagų nuotrauka socialiniuose tinkluose.

Socialinio tinklo nuotr.

Socialinio tinklo nuotr.

Kuomet Facebooke pradėjo plisti šios nuotraukos, prabilo ir grožio salono administracija. „Situacija buvo visai banali ir per daug išpūsta. Iš tiesų ji paprasčiausiai nenorėjo mokėti 35 svarų už atliktą darbą ir nusprendė pabaigti viską savarankiškai, namuose. Be to, ji paprašė pašalinti nuo nagų akrilą, ką mes ir padarėme. Nuotraukoje, kuria ji pasidalino, matomi pusiau sutvarkyti nagai, su akrilo likučiais. Mergina neleido mums pabaigti darbo, todėl ir nagai tokie. Jos šmeižtas kenkia mūsų reputacijai. Pažiūrėkite į atsiliepimus apie saloną, visos klientės patenkintos rezultatais“ - savo poziciją dėstė grožio salono vadybininkė.

Kas šioje istorijoje teisus - belieka spėlioti, bet nagai atrodo tikrai kraupokai. O mums įdomu, kaip tu pasielgtum panašioje situacijoje, jeigu būtum nepatenkinta specialisto darbu?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis