Žiaurūs gerbėjai: Miley Cyrus reikia mesti svorį? (FOTO)

Apie Miley figūros pokyčius kalbėta ne kartą. Miley, kadaise buvusi itin liekna, šiandien demonstruoja sveiką ir moterišką kūną. Vis dėlto tokios kūno formos susilaukė negatyvių komentarų iš piktuolių, kurie kritiką pažėrė po Los Andžele įvykusių AFI Life Achievement Award Gala apdovanojimų.

Į siaurutėlės kostiumines kelnes įsispraudusi Miley įvaizdį papuošė stilinga berete bei auksiniais papuošalais. Vis dėlto ne aksesuarai tapo piktuoliu taikiniu, o minėtosios kelnės. Nors daugelis, išvydę Miley, gyrė aktorę už jos stiliaus pasirinkimą, buvo ir tų, kurie nepatylėjo ir išreiškė savo griežtą poziciją.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

„Miley tokios siaurutės kelnės visai netinka. Ji turėtų atsižvelgti į savo figūros tipą“, „Ar Miley atsipalaidavo ir kiek apleido sporto salę?“, „Negražu, kai tokiu būdu išryškinamas kiekvienas kūno centimetras“, „Maniau, jog Miley labiau atsižvelgia į tai, kokios jos kūno formos" „Ar Miley nederėtų kiek padailinti kūno formų “, - štai tokie komentarai pasirodė po paviešintomis fotografijomis. Regis, prie modeliškų formų pratusi visuomenė niekaip negali susitaikyti su faktu, jog Miley renkasi ne kalorijų skaičiavimą, o sveikatą ir gerą savijautą.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Svarbiausia, jog Miley šiuo metu jaučiasi energingesnė nei buvo anksčiau ir, kaip šnekama muzikiniame pasaulyje, jau gana greitai gerbėjams pateiks staigmeną. Miley, svarbiausia neskaityti piktų komentarų ir gyventi taip, kaip trokšti tu pati! Na, ko gero, Miley šią pamoką jau seniai išmoko...

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis