Tikrai liksi šokiruota, pamačiusi, kaip ši gražuolė atrodo šiandien (FOTO)

Vos prieš keletą metų amerikietė Amber Luke buvo standartinė gražuolė - ilgi, šviesūs plaukai, mergaitiškas stilius ir švelnios manieros.

Vis dėlto Amber jautė, jog ne visai yra savo rogėse, todėl nusprendė radikaliai pakeisti savo stilių. Išvaizdos pokyčius mergina pradėjo nuo tatuiruočių - pasidariusi pirmąją ji nusprendė nesustoti, nes visada svajojo apie gausiai tatuiruotą kūną.

Štai kaip Amber atrodė prieš kelerius metus:

before the tattoo addiction really started 🙄

A post shared by Blue Eyes White Dragon (@amber__luke) on Dec 17, 2016 at 3:55pm PST

Šiandien Amber - daugiau nei penkiasdešimt (!) tatuiruočių ant viso kūno turinti mergina, kuri taip pat išsiskiria mėlynomis akimis. Tiesa, tai ne natūralus atspalvis ir tuo labiau ne standartinis kontaktinių lęšių suteikiamas efektas. Amber akių obuoliai specialios procedūros metu, kurią atliekant kyla rizika apakti, nudažyti šviesiai mėlyna spalva. Merginai taip pat yra atliktas liežuvio perskyrimas, todėl jos liežuvis atrodo padalintas tarsi į dvi dalis.

Nors tokia išvaizda - merginos sena svajonė, Amber tikina, jog daugelis nė nenumato, kiek negatyvo apie savo išvaizdą jai tenka išgirsti. Nuo Amber nusisuko daugelis buvusių draugų, kuriems toks išsišokėliškas merginos atvaizdas ne prie širdies. Be to, daugelis teigia, jog anksčiau amerikietė buvusi normali, o šiuo metu ji panaši į karikatūrą.

Vis dėlto Amber tokios kalbos nė motais - ji ir toliau transformuoja save ir trokšta, jog ant kūno neliktų nė vienos neištatuiruotos vietos. Kaip tau tokie radikalūs pokyčiai?

I've had my eyes tattooed for a year now and I fall more inlove with them everyday. 😇👀💉 #bslicedotcom #bodymods #eyeballtattoo #transitionerinafair

A post shared by Blue Eyes White Dragon (@amber__luke) on Apr 28, 2018 at 9:44pm PDT

STRAYA 😈💙🍺🌞

A post shared by Blue Eyes White Dragon (@amber__luke) on Jan 25, 2018 at 5:11pm PST

I swear I mean well, I'm still going to hell 😈👻💀 #girlswithtattoos #bodymods #eyeballtattoo #tattooedwomen

A post shared by Blue Eyes White Dragon (@amber__luke) on Jan 3, 2018 at 3:45pm PST

Just hangin out 🤙🏼👑💗✨#girlswithtattoos #tattooedgirls #bodymods #art

A post shared by Blue Eyes White Dragon (@amber__luke) on May 22, 2018 at 5:11am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis