Pasigamink namuose: uogų kaukės veidui, kurios panaikins daugybę problemų

Vasara – metas, kai odą galima palepinti ne brangiais kremais, o natūraliomis kaukėmis. Naminės grožio priemonės populiariausios tampa tada, kai sode ir darže galima prisirinkti ekologiškų uogų ir jomis palepinti veido odą.

Skaistinanti kaukė veidui. Skaistina ir suteikia energijos, pultina ir drėkina odą. Sumaišyk 4 braškes, pusę avokado ir šlakelį citrinų sulčių dubenyje, sutrink iki tirštos košelės konsistencijos. Kaukę tepk ant švariai nuvalytos veido odos. Venk akių ir lūpų zonų. Atsipalaiduok, palik kaukę 20 min., po to ją nuplauk vėsiu vandeniu.

Šveičiamoji kaukė veidui. Švelniai šveičia odą, valo ir drėkina odą. Trintas braškes sumaišyk su šiek tiek bičių žiedadulkėmis, medaus ir alyvuogių aliejais Kaukę tepk ant švariai nuvalytos veido odos Venk akių ir lūpų zonų. Atsipalaiduok, palik kaukę 20 min., po to ją nuplauk vėsiu vandeniu.

Pigmentaciją mažinanti kaukė veidui. Naikina strazdanas, randelius. Iš pradžių lygiomis dalimis sumaišyk alyvuogių ir vynuogių kauliukų aliejus. Įdėk 2 šaukštelis avižinių miltų. Sutrink 6 – 7 avietes ir sudėk į mišinį. Kaukę tepk ant švariai nuvalytos veido odos. Venk akių ir lūpų zonų. Atsipalaiduok, palik kaukę 20 min., po to ją nuplauk vėsiu vandeniu.

Kaukė juodiems ratilams po akimis pašalinti. Agrastus, kurie puikiai balina ir tonizuoja odą, padėk į šaldytuvą dviem valandoms. Po to prapjauk uogą ir minkštimą dėk po akių oda. Po to pridėk griežinėlį agurko. Po 1 min. nuimk, suvilgyk odą servetėle ir vėl uždėk agrasto minkštimą. Procedūrą kartok 3–4 kartus.

Kaukė riebiai ir poruotai veido odai. Išspausk sultis iš dešimties vyšnių. Sumaišyk su kukurūzų miltais. Maišyk tol, kol pavirs į tirštos grietinės masę. Užtepk ant nuvalyto veido. Po 20 minučių nuplauk šaltu vandeniu su citrinos sultimis (į stiklinę vandens įpilk arbatinį šaukštelį citrinos sulčių). Nusausink veidą servetėle ir ištepk ją drėkinamuoju kremu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis