Baisiausią efektą suteikianti veido kaukė žemėje: išsigąstum pati savęs (FOTO)

Jei dar negirdėjai apie praėjusių metų rudenį prekyboje pasirodžiusią ir grožio pasaulį sudrebinusią močiutės efekto veido kaukę, metas su ja susipažinti.

Ir galbūt net ją išbandyti! Tiesa, ko gero, esi dar labai jauna ir tau ši veido kaukė paprasčiausiai nėra veiksminga, mat korėjiečių išradimas - Huracan veido kaukė pasižymi jauninančiomis bei stangrinančiomis savybėmis. Vis dėlto ją susigundo pabandyti ir itin jaunos merginos, juk ne kiekvieną dieną save išvysi tarsi nugrimuotą baugiausiam siaubo filmui!

Šios kaukės pasižymi šiurpiu vizualiniu poveikiu, mat kaukėje esančios sudėtinės dalys visiškai iškraipo veido bruožus - šaldantis efektas paputlina žandus, o tąsiosios medžiagos iškreipia žvilgsnį, mat tempia paakių odą žemyn. Rezultatas - dešimties minučių baugiausias vaizdas, kokį tik gali išvysti. Nors merginos, moterys ir net vaikinai iš viso pasaulio giria kaukę ir pritaria jos efektyvumui, tikrai ne kiekvienas ryžtasi ją išbandyti.

Daugelį po kaukės panaudojimo išvydus save veidrodyje ištinka šokas - juk į juos žvelgia ne kas kita, o tikri pabaisiukai! Interneto platybėse gali lengvai įsigyti šią kaukę, bet prieš perkant ją siūlome pasižvalgyti po kaukę panaudojusių žmonių nuotraukų galeriją. Gali būti, jog noras kaipmat praeis...

Dear god I hope this #Hanacure stuff comes off.

A post shared by Megan Bennett (@imightbemegan) on Jul 2, 2018 at 7:00pm PDT

From beginning to end. Yikes! #hanacureeffect #hanacuremask #hanacure

A post shared by Connie Gottlieb (@i_love_my_dogs___duh) on May 16, 2018 at 9:41pm PDT

... no distortion filters needed when doing this face mask #hanacure

A post shared by sherri dee (@sherrideesf) on Feb 24, 2018 at 10:31am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis