Patys efektyviausi sporto pratimai, padailinantys kojas

Vasaros laukiame ne vien dėl saulėtų dienų, turškenimosi jūroje ir vaisinių ledų, bet ir dėl ryškiaspalvių suknelių bei visus metus spintos gilumoje slėptų šortukų. Metas atidengti kojas! Įdegiu pasirūpins pati vasara, o štai kojų grožis atsiskleis, jei atkakliai padirbėsi jas treniruodama. Tad patys efektyviausi kojų treniravimo būdai yra...

Nepralenkiamieji pritūpimai. Pats efektingiausias kojų stangrinimo pratimas yra pritūpimai. Pritūpimai ne tik gražina kojas, bet ir formuoja stangrų užpakaliuką. Tačiau atmink, jei netaisyklingai atliksi pritūpimus, rizikuoji pakenkti savo nugarai. Todėl įsidėmėk, kaip reikėtų juos taisyklingai atlikti. Atsistok tiesiai, kojas laikyk pečių plotyje. Nugarą išlaikyk tiesią ir leisk sėdmenis žemyn. Turi pajusti, kaip dirba galiniai tavo kojų raumenys. Tada lėtai kilk aukštyn. Pratimą kartok apie 40 kartų. Pamatysi, jau po kelių kartų pajusi, jog tavo kojos darosi stangresnės.

Kojos kėlimas aukštyn. Šis pratimas labai nesudėtingas, tačiau naudingas. Jo esmė: atsigulk ant šono ir pakišk vieną ranką po galva. Kitą ranką iškelk į viršų, arba, jei patogiau, laikyk prie pilvo. Dabar viršutinę koją perkelk per apatinę ties keliu. Duok darbo apatinei kojai – kelk ją į viršų 40 kartų, tačiau pasistenk, kad ji neliestų žemės.Viską pakartok su kita koja.

Senos geros „žirklės“. Vidines šlaunų puses pagražinti puikiai tiks pratimas „žirklės“. „Žirklučių“ pratimas – be galo paprastas, tau tereikia atsigulus ant nugaros iškelti kojas į viršų 90 laipsnių kampu ir stengtis kojas kiek įmanoma labiau išskėsti į šonus. Tuomet kojas suglausk, ir vėl kartok judesį iš naujo. Svarbiausia yra nugarą išlaikyti prigludusią prie grindų. Norint efekto, pratimą reikėtų kartoti apie 30 – 40 kartų. „Žirklės“ patiks toms, kurios trokšta vadinamojo thigh gap efekto.

Stebuklingieji įtūpstai. Kad kojos būtų lieknos, labai veiksmingi yra įtūpstai. Na, su jais teks šiek tiek daugiau „pavargti“, tačiau rezultatas yra garantuotas! Taigi, kaip taisyklingai atlikti įtūpstus. Pirmiausiai atsistok kiek tik įmanoma plačiau, rankas uždėk ant juosmens. Lenk koją ir ženk žingsnį į priekį, o tuo pačiu metu kitos kojos kelį leisk žemyn. Pasistenk, jog keliai neišlįstų už kojų pirštų linijos. Jei nori sunkesnio įtūpstų varianto, į abi rankas pasiimk po svarmenį. Taip stiprinsi ne tik kojų, bet ir rankų raumenis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis