Kai atsiduri prasto plaukų stilisto kedėje? Katy Perry šukuosenų metamorfozės nedžiugina (FOTO)

Atlikėja Katy Perry nuo šių metų pradžios jau spėjo pakeisti tiek šukuosenų, jog sunkoka ir suskaičiuoti. Šiuo metu daugybės hitų autorė rodosi visiškai trumpais plaukais su iškarpymais šonuose.

Kam jau kam, bet Katy tikrai nerūpi paikos kalbos apie jos išvaizdą. O jų pasigirsta įvairių - nors kai kurie giria atlikėją už drąsą ir teigia, jog artėjant šiltajam sezonui ilgi plaukai tik sukeltų diskomfortą, daugelis teigia, jog Katy plaukų stilisto parinkta šukuosena jai visai netinka. Piktuolių teigimu, Katy ši šukuosena padaro vyriška ir sugriežtina atlikėjos veido bruožus.

Katy Perry
Katy Perry
Vida Press

Katy Perry
Katy Perry
Vida Press

Katy Perry
Katy Perry
Vida Press

Prie naujosios šukuosenos Katy derina ir maištingą stilių atspindinčius aksesuarus - su gerbėjais susitikusi Los Andžele atlikėja kaip visuomet spinduliavo gerą nuotaiką ir net nenumanė, jog interneto komentatoriai, sėdintys prie kompiuterio ekrano, tyliai peikia naująjį įžymybės įvaizdį ir net tapatina ją su kitu žinomu žmogumi. Vienas (ne) taiklus Katy gerbėjas atlikėją palygino ne su kuo kitu, o su pačiu Justinu Bieberiu! Anot jo, Katy pasitrumpinus plaukus išryškėjo panašumai su garsiuoju atlikėju - identiška veido proporcija ir širdelės formos veidas.

Juokas juokais, bet sulyginus šias dvi žvaigždes iš tiesų galima pastebėti panašumus. Nors ir nedidelius, bet matomus! Katy, sužinojusi tokį palyginimą, ko gero, tik skaniai nusijuoktų ir dar praneštų Justinui apie šį sugretinimą - jie yra geri draugai ir draugiškai pasišnekučiuoja pramogų pasaulio koridoriuose.

Katy Perry ir Justinas Bieberis
Katy Perry ir Justinas Bieberis
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis