5 neįprasčiausi būdai paauginti plaukus 10 cm., kurie tikrai veikia

Na, prisipažinkit, kuri apleidote plaugų augintojų klubą? Juk vasara laaabai norisi pasidžiaugti ilgesniais plaukais! Gali išbandyti ir nestandartinius plaukų auginimo būdus, tokius, kaip šie:

Įmaišyk į plaukų priežiūros priemonę aštriųjų kajeno pipirų. Kajeno pipirai skatina kraujo cirkuliaciją, o tai gali pagelbėti norint užsiauginti plaukus. Jie turi specifinį kvapą, bet ko dėl grožio nepadarysi? Šiuo metu daugelis žvaigždžių eina iš proto dėl kajeno pipirų teikiamos naudos plaukams.


Masažuok pirštus. Pasirodo, kasdieninis pirštų masažavimas 10 - 15 minučių gali pailginti plaukus vos per savaitę! Bent jau taip teigia kai kurie plaukų ekspertai. Rankų pirštų galiukuose esantys nervai veikia plaukų augimą, todėl jų stimuliavimas gali padėti augti plaukams.


Ricinos aliejaus galia. Nakčiai ištepkite plaukus ricinos aliejumi. Šis aliejus plaukus veikia iš tiesų stebuklingai. Viskas labai paprasta: masažuojamaisiais judesiais prieš miegą įtrinkite ricinų aliejaus į plaukus ir palikite nakčiai.Kitą rytą įprastu būdu plaukus trinkite su šampūnu ir kondicionieriumi.


Gulėk aukštyn galva. Šis metodas gal ir ne pats saugiausias, tačiau kai kurių plaukų augintojų teigimu efektyvus. Viskas dėl kraujo cirkuliacijos, kuri palenkus galvą į apačią paspartėja. Taip skatinamas plaukų augimas. Vis dėlto atmink, jog ilgą laiką gulėti galva žemyn ilgą negalima - sutrikdysi sveikatą.


Naudok svogūnų sultis. Teigiama, jog svogūnų sultys - tikra plaukų auginimo bomba, tereikia tik žinoti keletą receptų, kaip svogūnų sultis paversti efektyvia plaukų auginimo priemone. Raudonieji svogūnai tinka geriausiai, nes jie dar ir suteikia plaukams išskirtinio blizgesio. Ką tau reikia padaryti? Perpjovus mėlynąjį svogūną pusiau išspauski iš jo sultis įprasta sulčiaspaude. Į sultis dar įdėk valgomą šaukštą medaus ir gerai išmaišyk. Gauta mase ištepk tiek plaukų šaknis, tiek galiukus, jog masė efektyviau įsiskverbtų į tavo plaukus. Po dvidešimties minučių masę nuplauk.


Šukuokite plaukus taip, lyg jie būtų verpti iš aukso. Nuolatinis šukavimas gali pakenkti jūsų plaukams. Profesionalai tvirtina, kad jeigu šukuojate drėgnus plaukus, pradėkite tai daryti nuo apačios ir eikite į viršų, nors instinktyviai visada norisi tai daryti nuo galvos žemyn. Pastaruoju atveju nedideli plaukų susiraizgymai virsta dideliu kaltūnu, dėl ko galite netekti nemažo kiekio plaukų.


Ironiška, tačiau žirklės yra jūsų draugės. Nors reguliariai pakerpant išsišakojusius galiukus plaukai iš tikrųjų nepradės greičiau augti, jie atrodys tvarkingiau ir nesišakos toliau, dėl ko plaukus teks pakirpti vis dažniau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis