14 plaukų profesionalų patarimų, jog plaukai augtų greičiau

Šukuosenų meistrai tvirtina, jo norint tinkamai pasirūpinti plaukais ir palaikyti jų grožį, būtina pasikliauti profesionalais bei naudoti kokybiškas plaukų priežiūros priemones. Nori išgirsti keletą naudingų patarimų, kurie ne tik padės išlaikyti plaukų grožį, bet ir paskatins juos greičiau augti?

1. Jei vargina galvos odos žvynelinė ar pleiskanos, plaukų riebalais netepk, nes riebalai – tai grybelio, dėl kurio atsiranda pleiskanų, maistas.

2. Jei esi ilgaplaukė, garbanų nuolat nerišk į kuodą. Jei taip elgsiesi, gali susidurti su paaštrėjusia plaukų slinkimo problema.

3. Nenaudok kelis mėnesius iš eilės to paties šampūno. Puiki mintis – periodiškai keisti priemonę. Naudojant tas pačias priemones rizikuoji plaukus pripratinti prie konkrečios priemonės ir jie taps atsparūs veiksmingosioms priemonės medžiagoms.

4. Dažnai nedžiovink plaukų fenu, nes tai neigiamai veikia plaukų folikulus, pažeidžia plaukų šaknis ir skatina plaukų slinkimą.

5. Plaukų serumų nesirink nepatikrinusi produkto sudėties ir nepasitarusi su profesionalais.

6. Nedaryk plaukų persodinimo procedūros itin jauname amžiuje. Net jei stipriai plinki ir jauti poreikį atlikti transplantaciją, iš pradžių išmėgink plaukams atkurti ir atgaivinti skirtas procedūras.
Nerišk drėgnų plaukų, nes tokios būsenos jie labai silpni, o juos varžančios priemonės gali paskatinti plaukų slinkimą.

7. Nesijaudink dėl nėštumo periodu pasireiškiančio plaukų slinkimo, nes šis procesas normalus ir neabejotinai laikinas.

Plaukai
Plaukai
Shutterstock

8. Nenaudok namams skirto plaukų tiesintuvo dažniau nei du kartus per mėnesį. Tiesintuvas plaukus sausina, karšta šio prietaiso srovė kenkia plaukų galiukams, todėl silpnina plaukus.

9. Nepalik plaukų suktukų ant galvos nakčiai – ten jie gali likti ne ilgiau 3-4 valandų, antraip rizikuoji plaukus pažeisti, jie pradės trupėti, skilinėti.

10. Neskubėk į grožio saloną atlikti galvos masažo, kurio metu naudojami aliejai ar pudra, jei vargina plaukų slinkimas, nes tokių procedūrų metu plaukai gali būti dar labiau pažeisti, o slinkimas – paskatintas. Dar svarbu nepamiršti, kad plaukams skirti aliejai – tai tik išorinio poveikio kondicionierius, neįsigeriantis į galvos odą.

11. Nešvaistyk laiko mėgindama gydytis savarankiškai, jei slenka plaukai ar patiri kitokių su galvos oda susijusių problemų. Apsilankyk pas dermatologą ir nepamiršk, kad visiškai normalu per dieną prarasti iki 100 plaukų folikulų.

12. Kantrumas – esminė sveikų garbanų paslaptis, o drėgni plaukai labiau pažeidžiami, todėl patartina vengti juos šukuoti itin aktyviai, kol dar nėra visiškai sausi.

13. Nepersistenk plaukus tepdama naminėmis kaukėmis, kurių sudėtyje yra kiaušinių, acto ir pan. Pernelyg dažnas plaukų tepimas kaukėmis gali turėti įtakos itin reikšmingiems ir neigiamiems plaukų būklės pokyčiams.

14. Nenaudok per daug plaukų formavimo priemonių. Laikykis kuo toliau nuo daug cheminių medžiagų sudėtyje turinčių plaukus fiksuojančių gelių ir losjonų, ant kurių etikečių žadamas stulbinamas efektas vos po minutės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis