„Riebaluotų“ plaukų mada sugrįžta: kontroversiškiausią šukuoseną dabar renkasi visos (FOTO)

2013 m. ant podiumo pastebėta riebaluotų plaukų tendencija sugrįžta su trenksmu. Nors plaukų stilistai teigia, jog šio sezono vinis - šlapių plaukų įvaizdis, kai kurios įžymybės demonstruoja ne stilingąją vandeniu sudrėkintų plaukų išvaizdą, o neplautų plaukų madą.

Nuo šlapio plaukų efekto iki nešvarių plaukų - vienas žingsnis. Žvelgiant į ant raudonojo kilimo pasirodančias įžymybes, matyti, jog šukuosenas merginoms atliekantys plaukų stilistai dažnai paprasčiausiai pristinga įgūdžių pademonstruoti kokybišką šlapių plaukų stilių.

Emma Stone
Emma Stone
Vida Press

Kaip žinia, šlapi, sulaižyti plaukai dažniausiai estetiškai atrodo tik juos surišus į arklio uodegėlę ar kuodą, o štai palaidi šlapio efekto plaukai dažnai rizikuoja merginą paversti higienos normų nepaisančia ir švaros taisyklių nesilaikančia tinginuke. Galbūt todėl šios šukuosenos dažniau sulaukia kritikos, o ne komplimentų - sunkoka atskirti, kuri mergina ilgai plušo atlikdama šukuoseną, o kuri paprasčiausiai neturėjo laiko išsiplauti galvos!

Amanda Steele
Amanda Steele
Vida Press

Isabeli Fontana
Isabeli Fontana
Vida Press

Tiesa, ši šukuosena tinka ne visoms - apvalesnių ar kampuotų veido formų merginoms tokia plaukų formavimo variacija nėra tobuliausia, mat optiškai platina veidą ar pabrėžia jo kampuotumą. Šlapių plaukų šukuosenas gali rinktis širdelės ar ovalo formos veido savininkės, pavyzdžiui, atlikėja Rita Ora, kuri panašias šukuosenas tiesiog dievina.

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

Rizikuoti ar ne, čia jau kiekvienos damos pasirinkimas. Visgi tokia šukuosenų mada daugeliui atrodo beprasmiška - ar būtina plaukų grožį maskuoti juos sutepant plaukų želė ar įtrinant sauso plaukų šampūno? Na, tendencijos lieka tendencijomis, tačiau vargu ar šlapio efekto šukuosenai kada nors pavyks atsikratyti nešvarių plaukų efekto šleifo.

Daya
Daya
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis