5 kokosų aliejaus naudojimo būdai, skirti grožiui puoselėti

Šiandien kalbėsiu apie dalyką, kuri tikrai žino ir savo spintelėje turi turbūt kiekviena mergina - kokoso aliejų. Na ir daugeliui jau žinoma, kad šis dalykas daro tikrus stebuklus su jūsų natūraliam grožiui. Patikėkite, jį panaudojusi kurį laiką pati, supratau, jog be šio dalyko nebeišsiversčiau. Todėl jei norite sužinoti dar nežinotų dalykų, kaip galite naudoti šį gėrį - kviečiu skaityti toliau.

1.Makiažo valiklis ir prausiklis

Kokosų aliejus neerzina akių ir puikiai tirpdo makiažą, todėl puikiai nuvalys ne tik paprastą, tačiau ir vandeniui atsparų makiažą. Kokosų aliejų galite tepti tiesiai ant veido ir paskirstyti jį pirštais. Po to paimkite vatos diskelį ir nusivalykite. Norint aliejų naudoti kaip prausiklį - ištepkite veidą aliejumi, įtrinkite ir nuplaukite kartu su savo naudojamomis veido putomis.

2. Veido kremas sausai odai

Kokosų aliejų kaip veido kremą pradėjau naudoti žiemą, kai kiekvienos iš mūsų oda patiria stresą, nuovargį ir tampa išsausėjusi. Kadangi kokosų aliejus pasižymi savo drėkinančia savybe, tikėjausi sulaukti pagerėjimo. Veidą tepdavau rytais, kai nenaudodavau makiažo ir vakarais. Patariu nenaudoti produkto per daug, nes oda atrodys riebi. Vis dėlto jei taip ir atsitiks – nesijaudinkite, šio pojūčio nejausite jau po kelių minučių.

Fotolia

3. Geriausias lūpų balzamas

Šis aliejus pasižymi ne tik savo nuostabiu drėkinimu,tačiau ir jauninančiomis bei gydančiomis savybėmis, todėl puikiai tiks toms, kurių lūpos skilinėja.

4. Skutimosi priemonė

Manau kiekviena iš jūsų yra patyrusi nemalonų odos sausėjimą po skutimosi, todėl vietoj skutimosi putų naudokite kokosų aliejų. Šis sudrėkins jūsų odą ir neleis palikti šerpetojančių plotelių.

5. GERIAUSIAS KONDICIONIERIUS

Geriausią dalyką palikau pabaigai. Patikėkite manim - toms kurios turite sausus plaukus šitas dalykas bus tikras stebuklas. Plaukus ištepkite kokosų aliejumi ir palikite per naktį. Ant pagalvės galite pasitiesti rankšluostį, jog nesuriebaluotumėte savo pagalvės. Ryte išplaukite galvą ( kokosų aliejus iš plaukų išsiplaus tikrai nesunkiai,tik skirkite laiko galvos odelės masažavimui,kol esate su šampūnu) ir VUOLIA. Skirtumą tikrai pajausite. Plaukai tampa daug žvilgesni ir minkštesni.

Daugiau įdomių naujienų bei patarimų grožio tematika rasi Deimantės tinklaraštyje http://sen-sitivi.blogspot.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis