Nusibodo tie ploni plaukai! Tik 4 naktys, ir tavo plaukai taps puresni

Merginos, kurioms gamta atseikėjo storus, stiprius plaukus, niekuomet nesupras tų, kurios skundžiasi plonais plaukais. Kai ant galvos - vos keli siūleliai, kyla didžiulis diskomfortas.

Eksperimentuoti su šukuosenomis nėra galimybių, palaidi plaukai atrodo tarsi priploti, o surišti į arklio uodegėlę ar kuoduką - taip skurdžiai, jog norisi ašaroti. Nors stengiamasi pilnavertiškai maitintis, plaukai yra puoselėjami, saugomi nuo aplinkos veiksnių, jie kaip lieka ploni, taip lieka. Svarbiausia, ką turėtų atsiminti plonų plaukų savininkės - tai nenuleisti rankų ir nepasiduoti didinant plaukų apimtį.

Pirktinės grožio priemonės yra tinkamos ir plačiai naudojamos, tačiau gudresnės merginos kliaunasi kokybę bei efektyvumą garantuojančiais naminiais plaukų priežiūros būdais. Kaip žinia, tinkamai plauko strūktūros veiklai yra būtini svarbiausi elementai ir vitaminai. Aptikome vieną namuose tinkamą pasigaminti natūralią plaukų kaukę, kuri, kaip teigiama, vos po keturių kartų palaikius ją per naktį, tiesiog magiškai padidina plaukų apimtį.

Purūs, stori ir šilkiniai plaukai - tik svajonė? Dabar ją įgyvendinsi ir realybėje, tau tereikia žinoti kelias pagrindines tiesas apie šią per naktį paliekamą kaukę. Pagrindiniai kaukę sudarantys komponentai yra vitaminas A ir E. Neprošal šių vitaminų kapsulės pavidalu būtų turėti kiekvienai iš mūsų - vitaminas A yra reikalingas ląstelėms vystytis bei daugintis, yra nepakeičiamas gražios odos bei, žinoma, spindinčių plaukų draugas. Vitamino E nauda oranizmui lygiai tokia pati svarbi - jis stiprina imuninę sistemą, puikiai drėkina odą ir neleidžia plaukams išsausėti bei skatina jų augimą.

Vitaminai
Vitaminai
Shutterstock

Šiuos vitaminus svarbu gauti kartu su maisto produktais, tačiau išorinis jų vartojimas lygiai toks pats svarbus kaip ir vidinis. Todėl tuoj pat maišyki šios stebuklingosios kaukės ingredientus ir jau po savaitės džiaugsiesi puresniais plaukais!

Tad kaip pačiai pasigaminti vitamininę kaukę, tikrų tikriausią super bombą tavo plaukams? Tau reikės:

1. 2 kapsulių vitamino A

2. 2 kapsulių vitamino E

3. Keli arbatiniai šaukšteliai tau patinkančio kvapnaus aliejaus (riešutų, abrikosų, migdolų, jei patinka, ir alyvuogių)

4. 1 arbatinis šaukštelis ricinos aliejaus

Išspausk iš kapsulių vitaminus. Sumaišyk juos su kitais ingredientais nedideliame indelyje. Įtrink paruoša kauke plaukus, ypatingai šaknų zoną, jog vitaminai bei aliejai galėtų įsigerti į plaukų odos paviršių. Geriausia, jei paliksi šią kaukę nakčiai, apvyniojusi plaukus folija ar užsidėjusi dušo kepuraitę.

Ryte atsikėlusi plaukus išskalauk ir nepamiršk šampūno, jog šis pašalintų per naktį į plaukus susigėrusius aliejus.

Kaukę panaudojusi keturis kartus turėtum išvysti pokytį - plaukai taps puresni, jų apimtis padidės. Norint geriausio efekto, kaukę patariama naudoti bent keletą savaičių ar mėnesį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis