Žvilgsnis it žvaigždės: 7 blakstienų dažymo gudrybės, kurias turėtų žinoti kiekviena

Daugeliui merginų ir moterų akys yra svarbiausia išvaizdos detalė. Tereikia tiesiog perbraukti kelis kartus blakstienų tušu per blakstienas ir staiga tampi pasirengusi užkariauti pasaulį. Štai kelios visai nesudėtingos ir mažiau žinomos makiažo gudrybės, padėsiančios sukurti pribloškiantį žvilgsnį.

Blakstienų tušą tepk trimis sluoksniais: pirmas – nuo pat pagrindo iki galiuko, antras – nuo vidurio iki galiukų ir trečias – paryškink tik pačius galiukus.

Kiekvieną kartą patepusi blakstienas tušu, pašukuok specialiu šepetėliu – taip sukursi nepaprastai tankių, kaip vėduoklės blakstienų įspūdį. Daryk tai, kol tušas dar nenudžiuvo.

Tam, jog ant blakstienų neliktų blakstienų tušo gumuliukų, perbrauk šepetėliu per popierinę servetėlę, atlikdama šį veiksmą pašalinsi tušo perteklių. Tai aktualu, kai pradedi naudoti naują tušą, nes dažniausiai su šepetėliu ištraukiama ir labai daug tušo. Tokiu kiekiu grožio priemonės pateptos blakstienos atrodo sulipusios.

Akys, blakstienos
Akys, blakstienos
Shutterstock

Jei nori, kad blakstienų tušas dengtų storiau, šepetėlį laikyk horizontaliai. Jei nori natūraliau atrodančių blakstienų – laikyk vertikaliai. Laikydama šepetėlį horizontaliai, blakstienos padengiamos storiau. Jei vertikaliai – mažiau, tačiau atrodo kiek ilgesnės.

Jei nori, kad dažant apatines blakstienas neliktų dėmių ant odos, pakišk po jomis šaukštą. Kišk šaukštą išgaubta puse į viršų. Tušo perteklius liks ant šaukšto, ne ant odos. Lygiai taip pat gali dažyti ir viršutines blakstienas.

Blakstienos
Blakstienos
Fotolia

Apatines blakstienas padažyk tik vienu tušo sluoksniu, taip dėmesys bus nukreiptas į viršutines blakstienas, ir jos atrodys dar ryškesnės.

Jei nori, kad dirbtinės blakstienos būtų riestos, palaikyk jas užlenkusi aplink makiažo šepetėlio kotą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis