Didžiausios lietuvaičių grožio klaidos vaikinų akimis - yra iš ko pasimokyti (FOTO)

(3)

Sako, jog Lietuva - dailių merginų kraštas. Reikštų, jog mūsų šalyje grožio klaidas darančių merginų nė neišvysi? Lietuvaičiai vaikinai turi savo nuomonę. Anot jų, klaidų tiek daug ir jos tokios akivaizdžios...

Kvepalų „debesis“ „Jeigu pirmiausiai užuodžiu kvepalus, o tik paskui išvystu jų savininkę – nieko gero. Po 10 minučių praleistų su kvepalų maniake galva ima svaigt!“ Donatas, 17 m.


Nedepiliuotas kūnas. „Žinau, kad vašku depiliuoti plaukelius skauda, tačiau net ir gražiausios merginos išvaizdą sugadins styrantys kojų plaukeliai. O apie pažastis nėra net kalbos...“ Rimas, 18 m.


Jemina Kirke
Jemina Kirke
Vida Press


Storas makiažo pagrindo sluoksnis „Jau geriau keletas spuogelių, nei pudros kaukė. Atrodo, kad jos po ta kauke nori pasislėpti, nors iš tikrųjų tik tampa dar geriau matomos“. Linas, 18 m.


Akivaizdžiai dirbtinės blakstienos „Nepakenčiu tų „šluotų“ ant akių. Jūs ką, manot, kad natūraliai atrodo?!“. Ernestas, 20 m.


Ariel Winter
Ariel Winter
Vida Press


Pandos akys. „Mums patinka padūmavusių akių efektas, bet su tokiu makiažu lengva persistengti ir tapti panašiai į pandą. Anot tyrimo, daugumai vaikinų padūmavusių akių makiažas nepatinka, ypač jei padarytas nemokšiškai“, - Rokas, 17 m.


Ūsai. „Turbūt mane pasmerks visos, tačiau labai nepatrauklu, kai mergina turi... ūsus. Tikrai žinot, ką turiu galvoj, tai tie maži tamsūs plaukeliai virš viršutinės lūpos, kurių, kažkodėl, daugelis merginų nepastebi. Makiažas – be priekaištų, šukuosena tobula, o ūseliai iš tolo „šviečia“. Niekada tokios nebučiuočiau!“, - Simas, 21 m.


Nedepiliuotos kojos „Žinau, kad vašku depiliuoti plaukelius skauda, tačiau net ir gražiausios merginos išvaizdą sugadins styrantys kojų plaukeliai. Susitvarkykit!“ Rokas, 18 m.


Pageltę dantys „Man nepatinka rūkančios merginos, nes daugumos jų dantys būna pageltę. Nė už ką tokios nebučiuočiau...“ Adomas, 17 m.


Persistengimas. „Gražu, kai merginos puošiasi, stengiasi dėl savo išvaizdos, tačiau dažnai pastebiu, kad jos kartais persistengia ten, kur nereikia. Tarkim, kai kurios merginos tingi plauti plaukus, bet darosi vakarinį makiažą dienos metu. Arba kas savaitę lankosi kirpykloje, o „rinkių“ ant šonų nepastebi. Mano nuomone, visur turi būti balansas“, - Rimas, 22 m.


Oranžinis dirbtinis įdegis „Pats baisiausias vaizdas žiemą – oranžinė merginų veido oda. Niekas juk nesitiki, kad visus metus atrodysit lyg iš Ibizos grįžusios, kam taip pigiai apsimetinėti?“ Dominykas, 18 m.


Ariana Grande
Ariana Grande
Shutterstock


Laku „suklijuoti“ plaukai „Man labai gražios ilgaplaukės merginos, tačiau jeigu dėl lako tie plaukai tiesiog nejuda – nieko gero. „Plastmasinės“ šukuosenos tikrai nežavi!“ Augustas, 20 m.


Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press


Varnų lizdas. „Pastebėjau, kad pastaruoju metu daugelis merginų pamėgo „varnų lizdus“ primenančius kuodus ant galvos. Žinau, kad į juos dedama kažkokia speciali kempinė, kad tas kuodas išsipūstų. Man ta šukuosena — didžiausio nevalyvumo ženklas“, - Andrius, 22 m.


Tiesinti plaukai. „O man labai negražu ištiesinti plaukai. Dažniausiai jie būna nutįsę, prisiploję prie galvos ir pripurkšti tiek lako, kad net nejuda. Tas plaukų tiesinimas – mada dabar, ar ką?“, - Darius, 23 m.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis