10 didžiausių lietuvaičių grožio klaidų vyrų akimis

(3)

Grožis - itin subjektyvi samprata. Tai, kas vienam atrodo gražu, kitam gali pasirodyti absurdiška. Lietuviai vyrai portalui panele.lt paatviravo, kokios moterų grožio klaidos, jų nuomone, yra pačios ryškiausios. Atsakymus pateikiame čia.Kvepalų „debesis“ „Jeigu pirmiausiai užuodžiu kvepalus, o tik paskui išvystu jų savininkę – nieko gero. Po 10 minučių praleistų su kvepalų maniake galva ima svaigt!“, - Donatas, 27 m.


Nedepiliuotas kūnas. „Žinau, kad vašku depiliuoti plaukelius skauda, tačiau net ir gražiausios merginos išvaizdą sugadins styrantys kojų plaukeliai. O apie pažastis nėra net kalbos...“, - Rimas, 38 m.


Jemina Kirke
Jemina Kirke
Vida Press


Storas makiažo pagrindo sluoksnis „Jau geriau keletas spuogelių, nei pudros kaukė. Atrodo, kad jos po ta kauke nori pasislėpti, nors iš tikrųjų tik tampa dar geriau matomos“, - Linas, 28 m.


Akivaizdžiai dirbtinės blakstienos „Nepakenčiu tų „šluotų“ ant akių. Jūs ką, manot, kad natūraliai atrodo?!“. Ernestas, 30 m.


Ariel Winter
Ariel Winter
Vida PressŪsai. „Turbūt mane pasmerks visos, tačiau labai nepatrauklu, kai mergina turi... ūsus. Tikrai žinot, ką turiu galvoj, tai tie maži tamsūs plaukeliai virš viršutinės lūpos, kurių, kažkodėl, daugelis merginų nepastebi. Makiažas – be priekaištų, šukuosena tobula, o ūseliai iš tolo „šviečia“. Niekada tokios nebučiuočiau!“, - Simas, 31 m.


Pageltę dantys. „Man nepatinka rūkančios merginos, nes daugumos jų dantys būna pageltę. Ne itin seksualu“, - Adomas, 27 m.


Persistengimas. „Gražu, kai merginos puošiasi, stengiasi dėl savo išvaizdos, tačiau dažnai pastebiu, kad jos kartais persistengia ten, kur nereikia. Tarkim, kai kurios merginos tingi plauti plaukus, bet darosi vakarinį makiažą dienos metu. Arba kas savaitę lankosi kirpykloje, o į sporto salę niekada neužsuka. Mano nuomone, visur turi būti balansas“, - Rimas, 42 m.


Oranžinis dirbtinis įdegis. „Pats baisiausias vaizdas žiemą – oranžinė merginų veido oda. Niekas juk nesitiki, kad visus metus atrodysit lyg iš Ibizos grįžusios, kam taip apsimetinėti?“, - Dominykas, 28 m.


Ariana Grande
Ariana Grande
Shutterstock


Laku „suklijuoti“ plaukai „Man labai gražios ilgaplaukės merginos, tačiau jeigu dėl lako tie plaukai tiesiog nejuda – nieko gero. „Plastmasinės“ šukuosenos tikrai nežavi!“, - Augustas, 20 m.


Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press


Varnų lizdas. „Pastebėjau, kad pastaruoju metu daugelis merginų pamėgo „varnų lizdus“ primenančius kuodus ant galvos. Žinau, kad į juos dedama kažkokia speciali kempinė, kad tas kuodas išsipūstų. Man ta šukuosena — visišk nesąmonė“, - Andrius, 22 m.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis