Jokių riebių plaukų! 5 dienų išbandymas, po kurio plaukai mažiau riebaluosis

Plaukų riebalavimasis - dažna problema merginų gretose. Vienos nuo pat vaikystės skundžiasi greitai susiriebaluojančiais plaukais, kitos plaukus riebaluotis privertė pačios, nes pernelyg dažnai juos plovė.

Siūlome tau išbandyti penkių dienų menkesnio galvos riebalavimosi ritualą. Nors penkias dienas teks neplauti galvos, po eksperimento pajusi kur kas mažiau besiriebaluojančius plaukus. Tai savotiškas plaukų ištreniravimas mažesniam riebalavimuisi.

1 diena

Išsiplauk plaukus kaip esi įpratusi, gali juos lengvai papurkšti formavimo priemonėmis, jos neleis plaukams ilgiau riebaluotis. Jeigu džiovini plaukus džiovintuvu, atmink, kad kuo karštesnė srovė, tuo greičiau plaukai riebaluosis.

2 diena

Kai jau ranka sieks šampūno, atmink, kad šiandien tu jų neplausi. Jei negali žiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje, naudok sausą šampūną ties plaukų šaknimis, jis sugers riebalų perteklių. Jeigu esi pratusi plaukus kas rytą plauti besimaudydama duše, susek juos į kuodą arba užsimauk ant galvos maudymosi kepurėlę. Jeigu tavo plaukai po nakties susiraitė, gali juos lengvai sušlapinti, patepti kondicionieriumi ir dar kartą perplauti. Tokiu būdu šaknų nepaliesi, tačiau visus „nugulėjimus“ lengvai panaikinsi.

Mergina
Mergina
Shutterstock

3 diena

Šiandien, ko gero, jau pastebi riebias plaukų šaknis, tačiau likę plaukai neturėtų būti susriebalavę. Kadangi vidurinioji ir apatinė plaukų dalis sausa, patariame tau išbandyti garbanotų plaukų efektą. Plaukus susuk į smulkias ar stambesnes garbanėles - patikėk, niekas neatkreips dėmesio į kiek riebesnes plaukų šaknis, mat visiems kryps akys į mielas garbanėles.

4 diena

Jeigu tavo plaukai labai susiriebalavo, gali ir vėl panaudoti sausą šampūną. Tačiau tikėtina, kad prie kasdieninio plovimo pripratę plaukai ketvirtą dieną po plovimo tikrai susiriebaluos. Todėl surišk juos į glotnią uodegą, kurią susuk į kuodelį. Nešvarūs plaukai - geriausias pasirinkimas šukuosenoms, kurios reikalauja glotnumo ir preciziškumo. Išbandyk naują pynimą!

5 diena

Ne visos iš karto išdrįs 5dienas neplauti plaukų, tačiau jei jau nusprendei eiti iki galo, tuomet sveikiname tave sulaukusią „Kepurės dienos“! Slėpk susiriebalavusius plaukus po kepurėle, bet atmink, kad darai gerą darbą ir ateityje tokių dienų tikrai nebereikės kentėti. Na o jei nebegali pakęsti savo neplautų plaukų, prašom, žygiuok į vonią ir išsiplauk juos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis