Iššūkis: kaip išlaikyti tobulą makiažą karščiausią vasaros dieną?

Karštis – didžiausias makiažo priešas vasarą. Kai oro temperatūra tinka tik pliuškenimuisi ežere ir linksmybėms ant įkaitusio smėlio, nereta iš mūsų susiduria su grožio dilema. Ką daryti, kad net karščiausia vasaros dieną makiažas išliktų toks pat nepriekaištingas, kaip ir pasidažius ryte?

Visų pirma – makiažo pagrindas. Tam, kad oda atrodytų gaivi ir skaisti, prieš tepdama kreminę pudrą visada naudok makiažo pagrindą. Ieškok tokio makiažo pagrindo, kuriame yra silikono (svarbiausio komponento daugumoje iš ilgai išliekančių priemonių formulėse), kuris veiks kaip barjeras tarp drėgmės ir tavo odos.

Kreminė pudra išsilaikys ilgiau, jei ją tepsi šepetėliu. Rinkis kreminę pudrą silikono pagrindu ir nepamiršk, kad kuo mažiau jos panaudosi – tuo mažesnė tikimybė, kad makiažas nubėgs. Kaip ir makiažo pagrindo atveju, silikono turinčios kreminės pudros išlieka ilgiausiai ir geriausiai susitvarko su drėgme.

Vasarą vietoje birių akių vokų šešėlių rinkis kreminius. Jie dažniausiai būna permatomi ar pusiau permatomi ir padeda sukurti lengvumo įspūdį, o nuo prakaito ar vandens jie neišskysta ir nenubėga. Daugelis kosmetikos gamintojų vasarai skirtose kolekcijose pristato kreminius vokų šešėlius, turinčius ir šaldomąjį poveikį, tad jie kartu akims suteiks malonų gaivumo jausmą.

Vandeniui atsparus maskuojamasis kremas išgelbės tave nuo tamsių ratilų, spuogelių ar paraudusių dėmių ant odos. Juo reiktų lengvai patepti tas veido vietas, kuriose matyti patamsėjimai ar kiti odos netobulumai. Beje, rinkis lengvos konsistencijos maskuoklį tam, kad oda išliktų gaivi ir skaisti.


Nepamiršk savo blakstienų. Norėdama ilgų blakstienų ir akių kontūro, kuris nenubėgtų, naudok vandeniui atsparų skystą akių kontūro pieštuką ir vandeniui atsparų blakstienų tušą. Vandeniui atsparus blakstienų tušas tave išgelbės ir saulės atokaitoje, ir įkaitusioje vakarėlio aplinkoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis