Su mylimąja Gigi pozavęs Zaynas Malikas - dar dailesnis nei buvo kadaise (FOTO)

Buvęs vaikinų grupės One Direction narys, šiuo metu solinę karjerą tęsiantis atlikėjas Zaynas Malikas žinomas ne vien dėl nuostabaus talento. Jis - XXI a. nr. 1 manekenės Gigi Hadid mylimasis, kuris, kaip teigia pati Gigi, yra be galo rūpestingas bei atsidavęs mylimajai.

Ne veltui jau kelerius metus kartu esanti pora daugelio yra tituluojama kaip viena gražiausių jaunimo porų. Porelė kartu pozavo Vogue viršelio fotosesijai, kurioje atsiskleidė kerintis Gigi žavesys bei Zayno vyriškumas. Viršelio istorija buvo pavadinta „Gigi ir Zaynas - dalis naujosios kartos, kuri apibūdina vis ryškėjančią lyčių lygybę“ ir buvo skirta sugretinti vyriškumo bei moteriškumo sąvokas. Ne veltui Vogue stilistai Gigi parinko platesnius, vyriškesnius drabužių derinius, o Zayną papuošė lengvų tekstūrų spalvingais apdarais.

Ištikimiausios Zayno gerbėjos netruko pastebėti kardinalaus atlikėjo pokyčio - žalsvai priekines plaukų sruogeles nusidažęs Zynas atrodo net geriau nei anksčiau. Įžymybė visuomet mėgo eksperimentuoti su šukuosena, tačiau dabar atrodo tiesiog nepakartojamai - šviesios plaukų sruogos suteikia ryškumo bei žavumo. Zaynas viename interviu užsienio žiniasklaidai teigė, jog atidžiai klausosi Gigi patarimų grožio klausimais, todėl plaukų pokyčius inspiravo būtent garsioji mylimoji. Nenuostabu - Gigi vadinama viena stilingiausių įžymybių, mat glaudžiai bendrauja su garsiausiais pasaulio dizaineriais, kurie manekenę vadina savo mūza.

Kadaise buvęs saldus gražuoliukas Zaynas šiuo metu - pašėlęs maištininkas, kuriam viskas prieš akis. Tiek nauji kūriniai, puikūs koncertai, tiek ir naujos santykių su Gigi kryptys.

@voguemagazine

A post shared by Zayn Malik (@zayn) on Jul 13, 2017 at 6:02am PDT

@voguemagazine

A post shared by Zayn Malik (@zayn) on Jul 13, 2017 at 6:04am PDT

Monday #zaynxversus

A post shared by Zayn Malik (@zayn) on Jun 17, 2017 at 12:39pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis