Atsisveikinink su pageltusiais nagais!

Dažnai lakuoji nagus ryškiomis spalvomis, netinkamai maitini ir pageltonavo tiek rankų, tiek kojų nagai? Visa problema slypi lako sudėtyje esančiame formaldehide, kuris neigiamai įtakoja nagų struktūrą ir jų būklę. Išsibalinti nagus galima liaudiškais metodais, kuriais ir norime su tavimi pasidalinti.

Pirmoji priemonė: paimk citrinos riekelę ir gerai patrink ja nago paviršių bei odelę aplink nagus. Šis balinimo metodas labai pigus, greitas ir efektyvus, po mėnesio pastebėsi rezultatus. Be balinamojo efekto, citrina taip pat minkština odelę ir padeda nago plokštelei sutvirtėti.

Citrina
Citrina
Shutterstock

Antroji priemonė: sumaišyk vieną dalį glicerino su penkiomis dalimis vandenilio peroksido (3%) ir užtepus mišinį ant nagų palaikyk maždaug 3 minutes. Laikydama ilgesnį laiką, gali smarkiai pažeisti nagus ir odelę aplink juos.

Trečioji priemonė: sumaišyk 45 ml. rožių vandens, 55 ml. peroksido ir 15 gramų glicerino. Mišiniu patepk nagus ir jo nenuplauk. Ši priemonė tvirtina nago plokštelę ir pagerina nagų išvaizdą.

Rožės
Rožės
Shutterstock

Ketvirtoji priemonė: šiltame vandenyje ištirpink tris šaukštus jūros druskos ir pamerk į mišinį nagus. Tokias voneles reikia daryti visą mėnesį, 3 kartus per savaitę. Nagai turi būti mirkomi maždaug 20 minučių. Jūros druską galima pakeisti ramunėlėmis. Ramunėlių reikės taip pat 3 šaukštų.

Penktoji priemonė: dubenėlyje sumaišyk 1 šaukštelį vandenilio peroksido (3%) ir 2.5 šaukštelio kepimo sodos. Gautą košę užtepk ant vatos tamponėlio ir uždėk ant nago galiuko. Palauk keletą minučių ir nuplauk po šiltu vandeniu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis