Aktualūs stilisto patarimai norinčioms išsirinkti tobulus akinius

Akiniai nuo saulės – nepakeičiamas vasaros aksesuaras, stilingo įvaizdžio atributas. Saulės akinių tendencijos kasmet keičiasi, tačiau šių aksesuarų tausojimo ir jų priežiūros taisyklės nekinta.
Žinomas mados apžvalgininkas Arnoldas Remeika-Bomberis įsitikinęs, jog saulės akiniai – tai ne tik madingas aksesuaras, bet ir funkcionalus, be galo reikalingas daiktas.

Akiniai privalo būti kokybiški, patvarūs, turėti būtinas stiklų apsaugas, maksimaliai gerai atitikti juos nešiojančio asmens veido ir galvos anatomiją. Be abejo, jeigu jie dar ir stilingi – tai išvis puiku“, – sako tinklaraščio Bomberis.com autorius.

When someone asks if you’re still single… #ShadesOfYou 🕶 VE4330

A post shared by Sunglass Hut (@sunglasshut) on Dec 30, 2016 at 9:46am PST

Akiniai – mados produktas, todėl natūralu, jog egzistuoja jų sezoninės tendencijos. „Tarkim, šiai vasarai akinių madas diktuojantys dizaineriai ir žinomi gamintojai ragina rinktis visiškai permatomus plastiko rėmelius, marmuro rašto masyvius rėmelius, tobulai apvalios formos juodus arba veidrodinius akinius, netikėtomis detalėmis papildytus klasikinius aviatoriaus stiliaus akinius. Pastarieji siūlomi itin dideli, dengiantys kone pusę veido. Vis dar madingi ir itin maži apvalūs, vos akis dengiantys akinukai“, – pasakojo stilistas.

Cover ups and cool @ToryBurch glasses > sunburn and sand in the eye #ShadesOfYou 🕶 TY9049 53

A post shared by Sunglass Hut (@sunglasshut) on Apr 24, 2017 at 8:07am PDT

Arnoldas Remeika-Bomberis sakė, jog pats esantis nemarios klasikos šalininkas, todėl pašnekovo negausioje saulės akinių kolekcijoje yra dveji klasikinės stačiakampės formos juodi akiniai – vieni plonu metaliniu rėmeliu, kiti – storesniu plastiko rėmeliu. Juos nesunkiai žinomas vyras derina su bet kokio stiliaus apranga, gal išskyrus sportinę. „Kai išsiruošiu pabėgioti, renkuosi sportinius, ryškiai geltonu rėmu ir juodais stiklais akinius. Šiemet nuo mano veido nedingta ir poliarizuoti aviatoriaus stiliaus akiniai su oranžiniais veidrodiniais stiklais“, – prisipažino mados apžvalgininkas.
Pasaulyje žinomos akinių kompanijos „Jai Kudo“ atstovė Lietuvoje Žana Vaškevičienė rekomenduoja akinius pirkti tik optikos salonuose. „Tik tuomet būsite ramūs, kad įsigijote kokybišką produktą.

When you have to stop everything to get one for the ‘gram. #ShadesOfYou 🕶 RB3647N

A post shared by Sunglass Hut (@sunglasshut) on Apr 15, 2017 at 9:24am PDT

Patarčiau šį sezoną rinktis žaismingus, drąsius ir spalvingus rėmelius, nes akiniai tai ne tik apsauga jūsų akims, bet ir puikus aksesuaras. Tik būtinai atkreipkite dėmesį, ar saulės akiniai turi apsaugą nuo ultravioletinių spindulių“, – pataria Ž. Vaškevičienė, sutikusi pasidalinti naujausia „Jai Kudo“ saulės akinių kolekcijos fotosesija, daryta Lietuvoje. Su išskirtiniais akiniais, kurių rėmelių pasaulyje pagaminama tik 50 vienetų, nusišypsojo laimė prieš objektyvą pozuoti sparčiai populiarėjantiems lietuvių modeliams Enrikai Stanulevičiūtei ir Kristijonui Valatkevičiui. „Jai Kudo“ saulės akinių kolekciją apibūdinčiau kaip komforto, kokybės ir madingo dizaino derinį, – sakė Ž. Vaškevičienė. – Ji orientuota į individualius klientus, vertinančius kokybę, išskirtinumą ir originalumą. Raudonos spalvos detalės sukelia teigiamas emocijas ir asociacijas, o jose kaip tik ir slypi šio ženklo galia ir filosofija“.

Doubles partners for life. 🕶 PR 53SS 52 & MU 51SS

A post shared by Sunglass Hut (@sunglasshut) on Jan 28, 2017 at 6:29am PST

Kad akiniai nuo saulės kuo ilgiau tarnautų, Ž. Vaškevičienė patarė juos valyti mikropluošto servetėle, nepamiršti naudoti specialaus lęšiams skirto skysčio ir jokiu būdu nedėti akinių ant galvos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis