8 maisto produktai: kad plaukai greičiau augtų ir žvilgėtų

Besikeičiant sezonams tavo plaukai ėmė lūžinėti, slinkti, nustojo žvilgėti ir nebeatrodo sveikai? Tuomet turėtum į savo įprastą valgiaraštį įtraukti kelis produktus, kurie padės atstatyti plaukų būklę bei suteiks jiems sveiko žvilgesio.

Graikiški riešutai

Graikiškuose riešutuose yra alfa linoleno riebalų rūgšties, kurie priklauso polinesočiųjų riebalų omega–3 grupei. Šios rūšies rūgštis padeda drėkinti plaukus, išlaikyti jų blizgesį ir intensyvią natūralią spalvą.

Juodasis šokoladas

Juodajame šokolade esantys antioksidantai mažina laisvųjų radikalų daromą žalą. Taip saugo ne tik tavo plaukų grožį, bet ir viso organizmo sveikatą. Taigi, argumentai, kodėl gali leisti sau pasmaližiauti, tikrai svarūs!

Shutterstock nuotr.

Mėlynės

Mėlynėse, kaip ir juodajame šokolade, gausu antioksidantų. Tad bent jau pusryčių meniu praturtinti mėlynėmis iš tiesų verta.

Vida Press nuotr.

Lęšiai

Šiame produkte esanti geležis pagerina deguonies perdavimą iš kraujo į plaukų folikulus, tai skatina greitesnį plaukų augimą ir jų stiprinimą.

Varškė

Plaukus sustiprinsi ir galiukų lūžinėjimui kelią užkirsi dažniau valgydama varškę. Pieno produktuose esantis kalcis ir baltymai padės sustiprinti plaukus.

Shutterstock nuotr.

Rudieji ryžiai

Būtent rudieji ryžiai esti prisotinti hormonus reguliuojančio mineralinio cinko, kuris skatina plaukų augimą ir didina jų apimtį.

Saldžiosios morkos ir bulvės

Šie produktai prisotinti beta karotino, kurį pasisavindamas organizmas paverčia į vitaminą A. Vitaminas A padės pagerinti deguonies cirkuliaciją plaukų folikuluose ir sustiprinti plaukus, išlaikyti juos sveikus.

Shutterstock nuotr.

Bertoletijų riešutai

Užkirsti laisvųjų radikalų plaukams daromą žalą taip pat gali ir reguliariai užkandžiaudama braziliniais bertoletijų riešutais. Jie, kaip ir juodasis šokoladas ar mėlynės, prisotinti antioksidantais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis