Dėl gražių blakstienų merginos linkusios vartoti ir vaistus

Ilgos, tankios ir sveikos blakstienos, kiekvienos moters akių puošmena, tačiau norint, kad jos atrodytų nepriekaištingai, būtina tinkamai pasirinkti priežiūros priemones. „Eurovaistinės“ farmacininkė Laura Vanagaitė pasakoja, kad į vaistinių specialistus kreipiasi klientės, kurios blakstienų augimui renkasi net ir receptinius vaistus, skirtus glaukomai gydyti.

„Į šį medikamentą yra įdėta konservantų, kurie po kurio laiko patamsina ir prailgina blakstienas. Beje, visa informacija apie tai yra pateikiama netgi informaciniame lapelyje“, - sako ji.

Anot L. Vanagaitės, grožio funkcijai atplikti vaistininkai nėra linkę parduoti šio receptinio vaisto. „Būtinai išsiaiškiname problemą, dėl ko ketinama jį naudoti ir jei jo paskirtis blakstienų auginimui, rekomenduojame pasirinkti kitas priemones, nes šis medikamentas gali pakenti akies rainelei“, - tikina „Eurovaistinės“ atstovė.

Grožio aktualijas sekanti stilistė bei kūrybinio dueto „ŠaŠa“ narė Viktorija Šaulytė teigia, kad jei tokie medikamentai reabilituoja blakstienas, kodėl gi jų nepabandžius. „Tikrai yra atvejų, kai blakstienoms reikia intensyvios pagalbos ir jeigu turėčiau su jomis didelę problemą, pasidomėčiau šiais vaistais“, - sako stilistė.

Viktorija Šaulytė
Viktorija Šaulytė
Savaitraštis Kaunui / Andrius Aleksandravičius

Žinoma mergina prisipažįsta, jog savo blakstienas ji anksčiau labai alindavo. „Buvau pramoginių šokių šokėja, tad mums gana dažnai tekdavo klijuotis dirbtines blakstienas. Išgyvenau ir priaugintų blakstienų etapą, tačiau dabar leidžiu joms ilsėtis. Juk ne tik sielai, kūnui ar odai reikia poilsio“, - teigia ji.

Blakstienų priežiūrai Viktorija renkasi tiek liaudiškas, namų sąlygomis pasigamintas priemones, tiek specialistų rekomenduojamus produktus. Pasak jos, abu variantai yra patikimi, tačiau viskas priklauso nuo jų būklės.

„Po priauginimo, pamačiau, jog mano blakstienos skirtingo ilgio. Tada nusprendžiau jas atsiauginti, naudodama alyvuogių aliejų, kurio visada yra namuose. Tačiau po kurio laiko supratau, kad mano blakstienos šaukiasi rimtesnės pagalbos. Išbandžiau blakstienų laminavimą, kuris prisotina jas vitaminų ir natūraliai šiek tiek užriečia“, - sako žinoma stilistė

Priemones blakstienų priežiūrai ji dažniausiai renkasi vaistinėje. „Jų augimą skatina ricinos aliejus, o po nuolatinio naudojimo ir rezultatas puikiai matomas. Taip pat vaistinėje visada perku micelinį vandenį, be kurio negaliu apsieiti valydama akis ir blakstienų tušą“, - pasakoja V. Šaulytė.

Stilistė moterims primena, jog kiekvienai kūno dalelytei reikia priežiūros bei poilsio. Tik tokiu būdu atrodysime nepriekaištingai.

„Eurovaistinės“ vaistininkė Laura Vanagaitė mano, kad silpnų blakstienų rezultatas – neteisinga priežiūra. „Kažkodėl moterys galvoja, kad tai yra genetinis paveldėjimas, tačiau tai netiesa. Dažniausiai blakstienas veikiantys faktoriai yra gyvenimo ir darbo aplinka, stresas, nekokybiška kosmetika, vaistų vartojimas, dažnas akių uždegimas bei alerginės reakcijos“, - teigia specialistė.

Farmacininkė moterims pataria išmėginti ne tik taip visų pamėgtą ricinos aliejų, bet ir varnalėšų, migdolų, kokosų aliejų mišinius. „Blakstienoms grožio suteikia ir vitaminų A bei E vartojimas. Na, o jeigu esate alergiškos aliejams, galite naudoti ir kitas priemones – tai įvairūs kokybiški serumai, skirti blakstienų atgaivinimui ir augimui“, - sako vaistininkė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis