Brooklyno Beckhamo tariama mylimoji neišvengė grožio klaidos, kurią daro daugelis jaunų merginų (FOTO)

Aštuoniolikmetė atlikėja Madison Beer dažnokai pasirenka itin atvirus aprangos derinius, kurie pabrėžia puikią jaunosios žvaigždutės figūrą. Tiesa, ir atvirumas privalo būti skoningas, antraip pernelyg daug nuogo kūno atidengusios žvaigždės gali pretenduoti į stiliaus fiasko patyrusių įžymybių ratą.

Šį kartą taip nutiko ir tariamai garsiosios Beckhamų šeimos atžalos Brooklyno Beckhamo meilei Madison Beer. Mergina keliaudama su draugais vakarieniauti į vieną iš Los Andžele įsikūrusių meksikiečių restoranų pasirinko ganėtinai atvirą aprangos variantą - vadinamą juostą ties krūtine iš odines medžiagos. Nors stiliaus krtikai griežtai vertina tokių juostų pasirinkimą, daugelis jaunų merginų, norėdamos pademonstruoti moteriškumą, į miestą išsiruošia priekinę kūno dalį pridengusios tik šiuo aprangos elementu.

Svarbiausia, ką turėtų išmokti šio drabužio mylėtojos - tinkamas juostos dydžio pasirinkimas. Antraip išlieka didžiulė rizika, jog krūtinė paprasčiausiai šoks iš juostos ir atrodys pernelyg veržianti. Madison atvejis būtent toks. Ko gero, kad ir kaip mergina troško įsisprausti į XS dydžio odinę juostą, jai derėjo dairytis kiek didesnio dydžio drabužėlio.

Madison Beer
Madison Beer
Vida Press

Madison Beer
Madison Beer
Vida Press

Matyti, jog JAV žvaigždutė ir pati jautėsi nejaukiai - vis bandė kelti juostą aukštyn bei taisyti padėtį. Žinoma, aprangos eksperimentai visuomet sveikintini, tačiau išbandžiusi tokią aprangą jaunoji mergina, ko gero, daugiau kartoti panašaus įvaizdžio nedrįs. Net ir turėdama nepriekaištingas kūno formas ji, pasirinkdama odinę juostą, rizkuoja atrodyti vulgariai. Tad įsidėmėkime savo drabužių dydžius, žinokime kūno apimtis ir nepamirškime - makslimalizmas madoje ne visuomet yra pagirtinas.

Madison Beer
Madison Beer
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis