Tavo plaukai - natūralūs ir nedažyti? Turi daugiau pliusų nei galvojai

Tavo plaukai - natūralūs ir nė karto nedažyti? Jei mintyse kurpi planą, kaip plaukus paryškinti, atsisakyk jo. Pasirodo, esi kur kas ypatingesnė nei manei. Juk buvimas natūralia ne tik išlaisvina nuo daugelio pareigų, bet ir prideda pliusų.

Tu sutaupai begalę pinigų. Merginos, dažančios plaukus, išleidžia daugybę pinigų grožio salonuose, ir viskas dėl plaukų dažymo. Juk vaikščioti ataugusiomis šaknimis nevalia - tai rodo arba nevalyvumą, arba taupumą. Tau ši bėda negresia, todėl sutaupai ir laiko, ir pinigų.

Tau nebūtina slėptis nuo lietaus. Dauguma dažančiųjų plaukus vengia pakliūti po lietaus debesiu, nes vanduo plauna plaukų spalvą, tad ši pasidaro ne tokia ryški. Tu laisvai gali išsimaudyti po vasarišku lietumi, nes joks vanduo tau nebaisus.

Tu pabrėži individualumą. Esi kitokia nei visos kitos - juk tokį plaukų atspalvį tau suteikė gamta. Kiekvienas plaukų atspalvis yra individualus, todėl gali didžiuotis, jog esi vienintelė, galinti pasigirti tokiais plaukais.

Tu draugauji su saule. Ech, kaip nuostabiai tavo plaukai atrodo vasarą, kuomet saulė žaidžia su tavo sruogomis. Jos pašviesėja, įgauna švelnius tonus - iš tiesų vasarą atrodai kur kas žavingesnė!

Tavo plaukai sveikesni. Daugybė tyrimų visame pasaulyje įrodė, jog natūralūs plaukai yra sveikesni, mažiau linkę skilinėti, lūžinėti bei sausėti, mat dažuose esantis amoniakas dažniausiai nualina plaukus, padaro juos šiurkštesnius.

Tau negresia chemikalų keliamas pavojus. Patikėk, plaukų dažuose nemažai chemijos, tad pagalvok, kaip apsaugai save ir savo galvos odą nuo cheminių medžiagų, kurios alina organizmą. Be to, apsisaugai nuo įvairiausių nudegimų, kuriuos neretai sukelia medžiagos, esančios plaukų dažuose.

Tu esi išskirtinė. Pagalvok, kiek daug merginų plaukus tamsina ar šviesina, taip ne tik kiek nualindamos plaukus, bet ir nesutaupydamos. Tu viena iš nedaugelio, kuri pasirinko kerėti natūralumu.

Esi vaikinų svajonė. Tikriausiai ne kartą girdėjai, jog vaikinams patinka natūralumas, tad natūralus plaukų atspalvis jiems imponuoja lygiai taip pat kaip lygi, skaisti oda ar natūralus makiažas. Vaikinams nepatinka akį rėžiantys plaukų atspalviai.

Tau nebūtina atstatinėti plaukų sveikatos. Patikėk, ne kartą plaukus dažiusios merginos žino - atstatyti plaukus po dažymo be galo sudėtinga, mat jie praranda blizgesį, tampa ne tokie žvilgūs, stiprūs, tad yra be galo sunku atstatyti jų būklę, buvusią prieš dažymą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis