6 pačios ryškiausios rudens sezono makiažo tendencijos

Ruduo visuomet žada permainas, o ypač kalbant apie makiažą. Vasaros sezonu pamėgtą natūralumą ir švelnias spalvas keičia ryškumas bei sodrios spalvos. Tam, jog nepasimestum rudens sezono naujienose, pateiksime tau šešias pagrindines ir pačias svarbiausias rudens makiažo tendencijas. Pasiruošusi naujam sezonui?

Šalčio skruostai

Subtilus skruostų raudonis yra privalomas visus metus, bet šį sezoną madingas rausvumas yra įkvėptas paties šalčio. Padažykite skruostus skaistalais, kurių spalva tiksliai atitinka tą, kurį jūsų veidas įgauna žvarbiu oru. Rudens sezonu bronzatą teks slėpti stalčiuose, mat šiuo metu madingas ne saulėje įdegusios odos efektas, o blyškesnė oda ir natūralus įvaizdis.

Plunksninės blakstienos

Tankios, dirbtinės blakstienos ant viršutinės akių linijos vizualiai padidina jūsų akis ir suteikia joms žvalumo. Stenkitės, kad likusi jūsų makiažo paletė būtų neutrali – taip išgausite modernų įvaizdį ir nepersistengsite. Blakstienos - vienas pagrindinių akcentų, kuriuos ryškinsime šį sezoną. Tad investuok į kokybišką blakstienų tušą ir pasiruošk ryškinti akis.

Rudos spalvos lūpos

Liaukitės mėginusios su tuo kovoti: 10-asis dešimtmetis sugrįžo. Tai reiškia, kad šį rudenį jums bus būtini rudų atspalvių lūpų dažai. Išbandykite kaštainio spalvą, kaip Constance Wu – įvaizdis bus mielas akiai ir neatrodys senamadiškas. Nors klasikinė raudona spalva vyrauja kiekvienu sezonu, rudenį lūpas ryškink žemės atspalviais, tik atmink, jei esi šviesiaplaukė, turi atidžiai išsirinkti rudą atspalvį.

Saulėlydžio akys

Jums gali pasirodyti, kad oranžinę spalvą bus sunku nuvalyti, ypač nuo vokų, tačiau atspalvis, kuris šiek tiek krypsta rudos link, ant įvairiausių odos tonų atrodo pribloškiamai. Toks akių makiažas kuo puikiausiai atrodys renkantis vakarinį drabužių variantą, mat žvilgsnį padarys subtilų, įžiebs liepsnelę akyse.

Ryškios apatinės blakstienos

Ant podiumų šis įvaizdis buvo pademonstruotas pačiu ekstremaliausiu būdu: pieštomis apatinių vokų blakstienomis. Kur kas priimtinesnę šios tendencijos versiją padės susikurti specialus, vandeniui atsparus ir dėmių nepaliekantis tušas, skirtas būtent apatinėms blakstienoms.

#eyelashes #fakelashes #makeup #party #nightout #eyes

A post shared by Stunning Eyelashes Shop (@stunningeyelashes) on Aug 30, 2017 at 9:26pm PDT


Dramatiška katės akių linija

Katės akių linija niekada neišeis iš mados, bet jei pratęsite ją maždaug 1 cm., jūsų akys įgaus daugiau rimto dramatiškumo. Nors ne kiekviena ryšis akis dailinti ryškių katės akių makiažu

Yay or nay? 👁️ Check out @fashion_contact for more ✔️

A post shared by Fashion Contact (@fashion_contact) on Aug 30, 2017 at 10:07am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis