Naujausios 2017 metų rudens šukuosenų tendencijos: pamiršk blankumą! (FOTO)

Rugsėjis – tai viena tų datų, kai pažadame sau pradėti ką nors naujo. Vieša paslaptis, kad nauja šukuosena suteikia naujos energijos, veržlumo ir ryžto keisti pasaulį (bent jau savo). Taigi rudens pradžia – tobulas laikas išmėginti naujausias plaukų madas.

„Unison Beauty Lab 4“ meistrių komanda pristatė išskirtinių „Guy Tang“ dažymų ir šukavimų kolekciją, kurioje išvysite naujausias 2017 metų rudens tendencijas.

SPALVOS

Maištas ar įvaizdžio energija?

Ryškūs plaukai ar jų sruogos daugumai vis dar kelia asociacijas su paauglystės maištu ar subkultūrų stiliumi. Tačiau visas mados pasaulis kviečia į jas pažvelgti naujai. Ryškios spalvos derinamos su natūralių plaukų spalvų tonais – tai fatališka ekspresijos ir mistikos sąjunga. Profesionalaus plaukų meistro parinktas plaukų dažymas sukurs tobulą pusiausvyrą tarp jaunatviškos energijos ir brandaus moteriško švelnumo.

Šukuosenos
Šukuosenos
(Kristinos Sereikaitės nuotr.)

„Nusprendus taip nusidažyti plaukus, verta kreiptis į profesionalus. Eksperimentuodamos namuose su parduotuvėse pirktais dažais, niekada nežinote, koks bus rezultatas, ir kaip ilgainiui bluks spalva. Profesionalus plaukų meistras spalvas ir jų atspalvius, šaltus ar šiltus tonus tiksliai parenka pagal kiekvieno kliento bruožus, o tendencijas pritaiko individualiai“, – sako viena kolekcijos autorių Deimantė Žižienė.

Kai kalbame apie gamtos spalvas, įsivaizduojame žemę, medžius, smėlį, rudenėjančius lapus... tačiau šį sezoną tendencijų kūrėjus įkvėpė kur kas daugiau gamtos elementų. Plaukų kolorituose nugulė kriauklių perlamutras, o neišsemiamu spalvų derinių šaltiniu tapo saulėlydžio nuspalvinta jūros pakrantė. Šis romantikus, poetus, dailininkus ir kitus kūrėjus žavintis peizažas šį sezoną atvėrė idėjų lobyną ir naujoms plaukų dažymo interpretacijoms.

Hologramavimas – naujausia tendencija jūsų plaukams

„Dažymas keliomis pereinančiomis spalvomis vadinamas hologramavimu.

Tai naujausia tendencija. Meistrų darbuose galima sutikti įvairiausių interpretacijų – nuo pastelinių iki ryškių spalvų. Tai sudėtinga technika, dėl to kokybiškam rezultatui pasiekti būtina dažymą patikėti profesionalams“, – pataria šukuosenų meistrė, viena kolekcijos kūrėjų Inga Armonavičienė.

Šukuosenos
Šukuosenos
(Kristinos Sereikaitės nuotr.)

Paslėpta vaivorykštė

Jei nekantraujate išmėginti naują plaukų dažymą, tačiau jūsų gyvenimo būdas įpareigoja atrodyti „rimtai“, išmėginkite „paslėptą vaivorykštę“. Taip vadinamas dažymas, kai sruogos nudažomos viduriniame plaukų sluoksnyje. Kolegos net neįtars, kad jūsų galvoje plasnoja vienaragiai, o panorėjusi įsegsite kelis segtukus ir išskleisite tikrąsias savo spalvas. Vieną akimirką jūs tiesiog blondinė, o kitą – mergina su charakteriu!

Šukuosenos
Šukuosenos
(Kristinos Sereikaitės nuotr.)

IŠ TINGUMO Į TENDENCIJAS

Iš tingumo gimsta ne tik geriausi išradimai, bet ir tendencijos. Kažkas tingėjo kas rytą kaukšėti aukštakulniais ir sugalvojo sportbačius prie kostiumo, o kažkas tingėjo kas savaitę dažyti plaukus ir įtvirtino „ataugusių šaknų“ madą. „Unison Beauty Lab“ meistrės šiai tendencijai suteikė naujų spalvų tiesiogine šio žodžio prasme! Tik pažiūrėkite į mėlynas modelių plaukų šaknis. Tai drąsus įvaizdis, galintis tapti jūsų vizitine kortele.

KONTŪRAVIMAS

Kaip sulieknėti per kelias valandas

Lieknina ar storina ne tik džinsai, bet ir plaukai! Norite dar didesnių skruostų? Nusirėžkite plaukus ties plačiausia jų vieta. Efektas garantuotas! Tačiau jei norite smulkesnio, išraiškingesnio veido, grakštesnės kaklo linijos ir dekoltė – pasitikėkite plaukų meistrais. Jie išrado plaukų kontūravimo techniką. Ji veikia panašiai kaip makiažas. Tam tikrose vietose patamsintos ar pašviesintos sruogos sutelkia arba nukreipia dėmesį taip išryškindamos gražiausias jūsų veido, kaklo ir dekoltė linijas.

Coffee x patio season = ideal 😍 Double tap if you lovee coffee too 💁 also @Selingga's hair looks so beautiful styled with Ash Blonde @luxyhair extensions ❤

A post shared by Luxy Hair (@luxyhair) on Jul 2, 2017 at 8:03am PDT

„Rinkdamos spalvas vadovaujamės žmogaus tipažo nustatymu pagal metų laikų metodą. Tokiu būdu plaukams suteikiamas geriausiai veido bruožus atskleidžiantis plaukų tonas“, – išduoda paslaptį meistrė Inga.

(NE)TOBULOS BANGOS

Holivudinės garbanos liko Holivude, tegyvuoja natūralios bangos! Ir visai nesvarbu, jos prasideda ties plaukų ilgio viduriu ar visai galuose, sukasi į vieną ar visas 4 (mažiausiai) puses. Jums nebereikia rūpintis tobulo peruko efektu arba likti namuose, jeigu jis nepavyko. Pasaulio mados ikonų šukuosenos skelbia: „nustokite jaudintis dėl savo plaukų ir žvilgčioti į kiekvieną parduotuvės vitriną ar automobilio langą“, „leiskite plaukams gyventi savo gyvenimą“, „šiandien jūs turite svarbesnių iššūkių, nei tobula šukuosena.“ Taigi, jeigu jūsų plaukai turi savo planų, nesistenkite jų pakeisti. Pasitelkite formavimo priemones ir padėkite jiems būti savimi!

Long hair don't care ✌ @vickysstyle rocking her Ash Blonde clip-in @luxyhair 💕

A post shared by Luxy Hair (@luxyhair) on Sep 11, 2017 at 10:27am PDT

KIRPČIUKAI

Šį sezoną pasaulis išprotėjo dėl Brigitte Bardot kirpčiukų. Tačiau entuziastingai šią tendenciją seka tik tos, kurioms tai pirmas kartas. O kas iš mūsų neturėjome kirpčiukų? Ir kas iš mūsų nebandėme jų atsiauginti? Juk žinome, kad tai įsipareigojimas nuolatiniams pasimatymams su plaukų džiovintuvu ir šukomis kas rytą. Negana to, nusprendusios atsiauginti kirpčiukus įsiveliame į audringą romaną su plaukų segtukais. Veiksmas trunka mažiausiai kelis mėnesius, kol galiausiai turime susitaikyti su keisto ilgio sruogomis. Vis dar norite kirpčiukų? Imituokite kirpčiukus plaukų sruogos ir segtuko pagalba ir vėl grįžkite prie įprasto kirpimo, nors ir per pietų pertrauką!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis