Nauja lieknėjimo beprotybė: ekstremalus tarpas tarp šlaunų

Plastikos chirurgai dažnai gauna labai konkrečių užsakymų: klientės nori užpakalio kaip Jennifer Lopes, nosies kaip Kate Middleton, lūpų kaip Angelinos Jolie... Tačiau naujausias mados klyksmas stebina ir visko mačiusius. Visos save gerbiančios tendencijų sekėjos kankinasi dėl... tarpo tarp šlaunų!

Viduramžiais grožio etalonas buvo vapsvos liemuo, vėliau sekė minkštos Rubenso grožybės, devintajame dešimtmetyje merginos badavo norėdamos prarasti visas moteriškas linijas. Šiandien jos kankina šlaunis treniruoklių salėse ir atsisako visų įmanomų tukinančių produktų.

Ši mada atsirado Carai Delevingne įžengus į mados pasaulio podiumus. Būtent jos iš prigimties lieknos ir raumeningos kojelės su nemenku tarpu užbūrė stebėtojas. Internete pilna blogų pašvęstų būtent perkarusioms kojoms, o kur dar plastinės chirurgijos naujovės...

Chanel Iman, Candice Swanepoel
Chanel Iman, Candice Swanepoel
Mavrixonline/Scanpix

Šviežiausia - "riebalų užšaldymas". Specialios vakuuminės sistemos pagalba vidinėje šlaunų dalyje esantys riebalai užšaldomi, o užšalę jie netenka gyvybingumo ir pasišalina iš organizmo savaime. Tačiau tai - vienkartinė ir labai brangi procedūra, po kurios kamuoja tinimas ir ilgalaikis skausmas.

Jei ir tu susižavėjai šia nauja mada, pirmiausiai peržvelk sausus faktus:

1. Anatomija lėmė, kad ne visoms lemta turėti tarpą tarp šlaunų. Jo siekti verta tik toms, kurios turi plačius klubus. Gali "dietintis" iki negalėjimo, tačiau, jei tavo klubai siauri, rezultato nesulauksi. Geriau užsiimk raumenų stiprinimu, juk saikingai raumeningos kojos - kiekvienos svajonė!

2. Jei nusprendei pabandyti, būtinai pasitark su treneriu. Darant pratimus vidinei šlaunies daliai atsiranda didžiulė rizika pasitempti raumenis, todėl skirk daug dėmesio tempimo pratimams prieš ir po treniruotės.

3. Plastinė chirurgija - visagalė, tačiau nusiurbus riebalus, garantija, kad "atleidus vadeles" jie sugrįš - visas šimtas procentų. Todėl ar tikrai taip nebegali be to tarpo gyventi?

4. Kas gražu podiume, tas grasu vaikinų akims. Pasąmonėje užkoduota, kad mergina su pilnesnėm kojom ir riestu užpakaliuku - sveikesnė ir automatiškai linksmesnė. Kas norės draugauti su amžinai alkana surūgėle?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis