Žvaigždės figūra: Miranda Kerr. Kaip supermodelis išlaiko tobulas kūno formas?(RECEPTAS)Apatinių drabužėlių gigantas "Victoria's Secret" visuomet pabrėžia, kad vien tobulo kūno jų manekenėms negana, kiekviena jų privalo būti kerinti ir žavi asmenybė.

TAI PAT SKAITYK: tikros raganos patarimai ir pranašystės vasarai

Miranda Kerr - puikus tokios harmonijos pavyzdys. Tačiau ji neslepia, kad būtent dėl tobulų kūno linijų tenka nuolat paplušėti.

"Aš pritariu nuomonei, jog 80% gražios figūros lemia subalansuota mityba. Daugelį metų maitinuosi pagal kraujo grupę, taip išvengiu svorio šokinėjimų ir persivalgymų.
Dieną visuomet pradedu žaliu kokteiliu, vadinamuoju smoothie. Patikėkit, tai tiesiog energijos užtaisas visai dienai! Miranda paprastai maišo agurkus, brokolius, špinatus, citrinas, petražoles ir tyrą šaltinio vandenį. Dieną pradėjusi tokiu kokteiliu vitaminų tikrai nepritrūksi!

Pusryčiams Miranda renkasi:
kiaušinius;
neapdorotus dribsnius;
vaisių salotas;
ožkos pieną;
rupios duonos skrebutį su avokadu;
jogurtą;
avižų košę

Pietums arba vakarienei ji ragauja:
žuvį su daržovių salotomis;
lęšių sriubą arba salotas;
kartais užsisako grilyje keptą viščiuką

Užkandžiams kramsnoja:
migdolus;
mėlynes;
avokadą su moliūgo sėklomis;
jūros dumblių užkandėles

Miranda geria vandenį su vaisių griežinėliais arba namines avokadų sultis.

Smaguriauja:
kartais ji nusižengia visoms sveikuolių taisyklėms ir ramiai sukremta gabalėlį mylimiausio šokolado. "Aš turiu silpnybių ir tikiu, kad mažas gabalėlis šokolado man tikrai nepakenks, bet nuotaiką pakels!"

MIRANDOS KERR SVEIKUOLIŠKOS SALOTOS
Reikės:
špinatų
orkaitėje kepto ožkos pieno sūrio
avokado,
agurko,
keleto migdolo riešutų,
acto
alyvuogių aliejaus

Jos puikiai tinka prie žuvies patiekalų!

JOGA IR PILATES

Nė dienos be jogos - toks galėtų būti Mirandos Kerr šūkis. Mergina kasdien bent valandą skiria jogos treniruotei, kurią paįvairina pilates elementais. Keliaudama ir neturėdama laiko reguliarioms treniruotėms, Miranda renkasi trumpas 10-15 minučių trunkančias jėgos treniruotes su svareliais ir kamuoliais. Išbandyk Mirandos Kerr treniruotes ir tu!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis