TESTAS: ką tavo antakiai sako apie tavo asmenybę? Sužinok!

Ar įsivaizduoji, kaip keistai atrodytum, jei neturėtum antakių? Jais parodome emocijas, jie saugo mus rūgštaus prakaito ir, tvarkingai prižiūrėti, suteikia veidui proporcingumo.

TAI PAT SKAITYK: naujame Demi Lovato klipe kraują kaitins geidžiamas aktorius

O ar žinojai, kad pagal tai, kaip atrodo tavo antakiai, galima daug apie tave pasakyti?

LAISVĖ ANTAKIAMS!

Jeigu ir tu, kaip aktorė Elle Fanning, neformuoji savo antakių, tai reiškia, kad grožis ir išvaizda nėra tau patys svarbiausi dalykai gyvenime. Tu nežinai, kas dabar ant bangos, bet gali valandų valandas diskutuoti savo mylimomis temomis. Kartais merginos nustoja formuoti antakius vien todėl, kad įrodytų, jog joms su madų besivaikančia minia - ne pakeliui. Ką gi, jei tavo antakiai tau patinka, jie patinka ir mums!

TIESŪS

Gražuolės Megan Fox antakiai - beveik be linkių. Jei ir tu džiaugiesi tiesiais antakiais, tikriausiai esi stabili ir daug planuojanti asmenybė. Tau nepatinka staigmenos, mėgsti viską sužinoti pirmoji ir ieškoti sprendimų net sudėtingiausiose situacijose. Sveikiname, daugelis tau pavydi ramybės ir susikaupimo.

MADINGIEJI PLATŪS

Vos tik į mados podiumus įžengė Cara Delevingne, daugybė merginų visame pasaulyje pamišo dėl jos skiriamuoju ženklu tapusių itin ryškių antakių. Stengiesi savo antakius formuoti taip, kad jie būtų kuo platesni? Nevengi jų kasdien paryškinti šešėliais, o gal net svajoji apie ilgalaikį dažymą? Esi tikra fashionista, norinti pirma sugaudyti visus mados vėjus. Jeigu rytoj į madą ateitų siauri antakiai, be gailesčio saviškius nusirautum. Ir ko gi dėl mados nepadarysi...


PLAUKELIS Į PLAUKELĮ

Kasdien atidžiai apžiūrinėji savo antakius, nes už viską labiau bijai pamatyti ne vietoje išdygusį plaukelį? Tu, kaip ir televizijos žvaigždė Kim Kardashian, esi tikra perfekcionistė. Tavo šūkis - būk visada pasirengus fotografuotis! Iš namų nė žingsnio nežengi nepasižiūrėjusi į veidrodį, tavo drabužių spinta turi atskirą rūšiavimo sistemą, o tu pati visuomet esi pasitempusi ir, deja, dar dažniau įsitempusi...

ANTAKIAI - CHAMELEONAI

Nesi patenkinta savo antakiais bei jų forma, todėl stengiesi į juos neatkreipti aplinkinių dėmesio. Nemoki priimti komplimentų, esi uždara, sunkiai sekasi megzti pažintis? Tai puikiai atsispindi tavo antakiuose. Tačiau juos slėpdama darai didelę klaidą, nes blankūs antakiai, kurių beveik nematyti, darko veido proporcijas. Užsirašyk vizitui pas kosmetologę, kuri tau duos patarimų bei prikels antakius naujam gyvenimui. Mažos pastangos, bet rezultatu tikrai džiaugsiesi!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis