Vasaros įdegis: kaip jį išsaugoti kuo ilgiau? (PATARIMAI)

Nežinau, kaip jums, tačiau man vasara visuomet asocijuojasi su ilgomis šiltomis naktimis ir sveikai įrudusia kūno oda. Be abejonės, tam, kad pavyktų įgauti vasaros įdegį, tenka ne vieną popietę praleisti mėgaujantis (arba kankinantis) saulės voniomis.


TAI PAT SKAITYK: Tatuiruotės - mada ar pašaukimas? Pasakoja tatuiruočių savininkai (PAMATYK)

Tačiau visos žinom, kad įdegį išlaikyti ilgiau nei porą savaičių - beveik neįmanoma...Tad reikia mokytis ne tik greito ir efektyvaus įdegio būdų, bet ir jo išlaikymo subtilybių. Šį kartą pateikiu penkis patarimus, galinčius padėti rusvu kūnu mėgautis ilgiau.

1. Nedegink odos it pamišusi. Kantrybė – dorybė. Bobutė sakė, kad skubos darbą velnias neša. Pernelyg intensyvus ir dažnas gulėjimas po saule ar soliariumo lempa efektą duos greitą, tačiau lygiai taip pat greit jo poveikis praeis. Turėk kantrybės ir deginkis palaipsniui – įdegis išliks ilgesnį laiką, nesudeginsi viršutinio odos sluoksnio į pelenus ir džiaugsiesi sveikesniu bei ilgiau išliekančiu įdegiu.

2. Užtikrink saugų įdegį – pasirūpink, kad kiekvieną kartą, iškeliavus pasideginti, po ranka turėtum atitinkamų kūno priežiūros priemonių, mažinančių nudegimo riziką, apsaugančių nuo kenksmingų UV spindulių ir padedančių tolygiai įdegti. Pernelyg intensyvus įdegis paprastai pradeda luptis vos po kelių dienų, o nudegusi oda neleidžia gyventi įprasto gyvenimo. Taip pat vėliau įdegama dėmėmis, lieka žymių, bylojančių apie pernelyg stipriai nudegusias ir nusilupusias kūno vietas. Patikėk, tokios dėmės nepapuošė nė vienos merginos, nepuoš jos ir tavęs.

3. Dažnai naudok kūno drėkiklius kremus, turinčius drėkinamųjų sudedamųjų dalių. Sudrėkinta oda visuomet atrodo daug patraukliau, o sumažinta dehidratacijos rizika padeda išvengti nusilupusio įdegio. Taip pat gerai drėkinama oda įdegį išlaiko daug ilgiau, nei sausa. Odą lepink drėkinamuoju kremu tiek prieš, tiek per, tiek po deginimosi. Nėra nieko paprasčiau, nei prieš miegą kūną padengti plonu drėkinamojo kremo sluoksniu.

4. Prieš degindamasi ir dušo procedūrų metu švelniai nušveisk odą, taip pašalindama nereikalingus ir jau negyvus odos sluoksnius. Šveitimui tinka tiek cukraus, tiek švelnesnės druskos, tiek kitų produktų šveitikliai. Jei neturi didelių buitinių trukdžių, rekomenduoju išmėginti kūno šveitimą kavos tirščiais – išgėrusi kavą tirščius palik ir naudok kūno šveitimui. Ramunėlėm ir bergamotėm nekvepia, tačiau rezultatas labai puikus. Jei nemėgsti naminių priemonių, šveitiklių rasti galima kiekvienoje kosmetikos parduotuvėje ar prekybos centre.

5. Savaiminis įdegis. Paskutinis patarimas patiks ir tiks ne visoms, tačiau šiuolaikiniai savaiminio įdegio losjonai nėra toks blogas pasirinkimas, tad rekomenduoju periodiškai pasitepti savaiminio įdegio losjonu. Be abejonės, tai nėra būdas išlaikyti tikrą įdegį, tačiau vizualiai kūnas atrodys įdegęs intensyviau ir tolygiau (tik įsitikink, jog savaiminio įdegio kremą naudoji saikingai ir pagal visas instrukcijas: antraip teks mėgautis dėmėtos merginos įvaizdžiu).

Daugiau grožio patarimų rasi Kotrynos bloge cukruje-funk.blogspot.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis