Romantikių šukuosena - hipiškas pynių lankelis. Pasidaryk pati! (VIDEO PAMOKĖLĖ)

Kol dar oras leidžia, mielu noru rengiamės romantiškas sukneles ir vaikštinėjame lauke. O kodėl gi nepasidarius tikrųjų romantikių - hipių šukuosenos?

Laidų vedėja ir reklamų kūrėja Rimantė Kulvinskytė sako, kad mielai laiko mašina nusikeltų į hipių laikus, puoštų plaukus gėlėmis ir apsilankytų siautulinguose festivaliuose.

"Visad, kai išgirstu “Vairo” dainą “Gimiau nei per anksti, nei per vėlai”, pagalvoju, kad prieš gimdama pačiu laiku galėjau padaryti dar pora stotelių. Viena jų – Woodstock festivalis, kur kaubojiški batai smigo į purvą, o gėlėtos suknelės, ilgiu besivaržančios su plaukais, glostė pievų gėles. Virvelės, šniūreliai, karoliukai, žiedai ir plunksnos – kasas puošė viskas, kas turi spalvą ir ką galima įpinti. Šeštojo dešimtmečio aš tikriausiai vilkėtų kliošiniais džinsais, kurių apačios plotis – lygiai vienas metras, batais su platforma, permatoma gėlėta tunika ir nerta liemene. Garbanas šokant prilaikytų hipiškas lankelis iš kasyčių…" - svajojo Rimantė.

Kadangi laiko mašinos mergina neturi, tai bent šukuoseną iš hipių laikų "pasiskolino". Jūsų dėmesiui - Rimantės pynių lankelis. Užtruksi vos kelias minutes!

Daugiau grožio patarimų rasi Rimantės Kulvinskytės bloge http://rimanciurimante.lt/


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis