Natūrali plaukų spalva - trokštamiausia! Kaip dažyti plaukus, kad atrodytum stilingai?(PAMATYK)

Jeigu esi viena iš tų laimingųjų, kurios niekada gyvenime nedažė ir nesiruošia dažyti plaukų, galime tave tik pasveikinti turint madingiausią plaukų spalvą!

Ruduo reikalauja išskirtinai natūralių plaukų tonų, todėl eksperimentus su vaivorykštės spalvų plaukų dažais palik kitiems sezonams. O ką daryti, jei savo natūralią plaukų spalvą jau seniai pamiršai ir nenori prisiminti? Tuomet teks kasų spalvą truputį patobulinti. Ypač, jei tavo darbas ar mokslo įstaiga reikalauja kuklaus ir neišsišokančio įvaizdžio, o permainų tau norisi...

Daugumos lietuvaičių plaukų spalva – pilka kaip asfaltas. Nenuostabu, kad didžioji dauguma merginų mūsų krašte griebiasi plaukų dažų, norėdamos tapti ryškesnėmis ir stilingomis. Tačiau ilgainiui gatvėje įmanoma sutikti tik juoda-balta kontrastą: merginos plaukus arba ekstremaliai bąlina arba tamsina iki varno juodumo, negalvodamos, tinka joms tai ar ne...
Todėl visada laikykis auksinės taisyklės: jei jau nusprendei plaukus dažyti, tamsink arba šviesink juos vos dviem tonais, kitaip atrodysi lyg su sau netinkančiu peruku...


Kelly Osbourne vis nesiseka surasti sau tinkančios plaukų spalvos

Jeigu manai, kad tavo natūrali plaukų spalva – nuobodi ir pilka, išbandyk beamoniakius dažus arba plaukams toną suteikiantį šampūną. Taip išvengsi nemalonių netikėtumų ir tikrai paryškinsi savo plaukus.

Tačiau jei vis dėl to svajoji pasikeisti ir visus nustebinti, išbandyk kardinalių pokyčių alternatyvas:

Ombre dažymas. Vis dar super madingas dažymo būdas – tikras išsigelbėjimas pilkoms pelytėms! Kadangi dažai tik plaukų galus - tikroji plaukų spalva nenukenčia, o atsibodusius šviesius galus galėsi bet kada nukirpti. Tik neužmiršk, kad bet koks plaukų šviesinimas – didžiulis išbandymas ir ypatingos priežiūros reikalaujantis sprendimas.


Dažymas šiltesniu atspalviu.
Jeigu pusės plaukų dažymas tau – nepriimtinas, rinkis švelnius beamoniakius dažus ir savo plaukams artimą atspalvį, kuriama gausu auksinių tonų. Vos tik sugaudysi pirmąjį vasaros įdegį, auksu tviskantys plaukai puikiai derės prie atostogų įvaizdžio. Toks dažymas ypač tinka šviesią plaukų spalvą turinčioms panelės, žydros arba žalsvos akys prie tokių plaukų tiesiog spindi!

Saulėj išblukusių plaukų efektas. Nors dažymas stambiomis ryškiomis sruogomis – atgyvenusi mada, tačiau smulkios, vos vos už natūralią plaukų spalvą šviesesnės sruogelės – šukuosena, neapleidžianti Holivudo žvaigždžių galvų. Su tokia šukuosena atrodysi, lyg ką tik grįžusi iš svajonių atostogų šiltame krašte. Tik atmink, pati neeksperimentuok šviesindama plaukus, o kirpėjo paprašyk rinktis kuo silpnesnius dažus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis