Riebios šaknys ir sausi galiukai: kaip prižiūrėti mišrius plaukus, kad jie išliktų purūs?

Rodos, tik išsiplovei plaukus ryte, o vakarop jie jau susiriebalavo ties šaknimis. Išbandei įvairiausius šampūnus ir nuovirus, tačiau tavo mišrūs plaukai vis dar kelia daug problemų? Gali būti, kad tiesiog nežinai, kaip jais rūpintis.

ČIA.
Ieškok švelnaus šampūno, geriausiai tinka ekologiškas be kenksmingų priemaišų ir putojimą skatinančių elementų, kurie apsunkina plaukus. Geriausia, jei naudosi būtent mišriam plaukų tipui skirtą šampūną, kuris gerai išplaus riebalų perteklių, bet neišsausins galiukų.

MAITINIMAS

Po kiekvieno plovimo plaukus būtina pamaitinti kondicionieriumi ar kauke. Kuo ilgesni plaukai - tuo intensyvesnę priemonę rinkis. Jeigu tavo plaukai siekia nugaros vidurį, atsisakyk kondicionieriaus ir plaukus maitink tik plaukų kauke. Taip užtikrinsi efektyvesnę galiukų apsaugą. Kaukę ar kondicionierių tepk tik ant tos plaukų dalies, kurią suriši į uodegą. Šaknims mainitimo nereikia!

DŽIOVINIMAS

Karštas plaukų džiovintuvas tai pat prisideda prie greito plaukų riebalavimosi. Jei negali šio įrankio atsisakyti, rinkis vėsesnę oro srovę, laikykis saugaus atstumo ir džiovink tik plaukų šaknis, o galiukams leisk išdžiūti natūraliai. Taip apsaugosi juos nuo karščio, kuris ir verčia galiukus sausėti. Tiesinimo ar garbanojimo žnyplės - tik ypatingomis progomis! Apie jų keliamus pavojus gali paskaityti ČIA

YPATINGA PRIEŽIŪRA

Net ir geriausia plaukų kaukė nepakeis nenuplaunamų plaukų priežiūros priemonių. Todėl būtinai įsigyk plaukų aliejuką ir purškiamą kondicionierių. Po plovimo dar šlapius, bet rankšluoščiu nusausintus plaukus, patepk keliais lašais plaukų aliejaus ar serumo ir palik natūraliai džiūti. Jei galiukai po vasaros itin išsausėjo, prieš eidama gulti juos patepk lašeliu aliejaus, o plaukus supink į kasą. Atmink, kad surišti plaukai riebaluojasi mažiau, nei palaidi. Purškiamą kondicionierių gali naudoti tuomet, kai nenori plaukų apsunkinti, tačiau nepuršk jo ties plaukų šaknimis. Tai pat venk plaukus liesti, kišti už ausų. Nešvarumai tai pat skatina riebalavimąsi! 

Svajoji apie ilgus plaukus, bet niekaip nesugebi jų atsiauginti? Geriausia grožio blogerė atskleidė savo ilgų plaukų paslaptis? Skaityk ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis