Hito "Call Me Maybe" atlikėja Carly Rae Jepsen atskleidė savo tobulos odos paslaptį(SUŽINOK)

Daugelis negali patikėti, kad vienos populiariausių praėjusių metų dainų "Call Me Maybe" atlikėja Carly Rae Jepsen yra ne vos pilnametystės sulaukusi mergina, o 27-erių metų jauna moteris!

Griežti kirpčiukai, tobula figūra ir nepriekaištinga oda jau seniai tapo skiriamaisiais kanadietės Carly bruožais. Tačiau ar tokia išvaizda - vien tik profesionalių stilistų ir trenerių nuopelnas?

Carly Rae Jepsen. AFP/Scanpix nuotrauka.

"Dievinu natūralumą, - viename interviu pasakojo Carly. "Man patinka produktai, kurie gaminami nekenkiant gamtai ir gyvūnijai. Stengiuosi ir pati išlikti kuo įmanoma natūralesnė. Pradėjau atidžiau rūpintis savo veido oda, puoselėju ją, tačiau kai tenka dažnai koncertuoti, būna vakarų, kai einu miegoti su sceniniu makiažu. Ryte atsikeliu, nusivalau veidą, pasidarau naują makiažą ir pirmyn!" - atviravo atlikėja.

Carly įsitikinusi, kad pagrindinis geros išvaizdos ir savijautos garantas - reguliarus sportas. Dainininkė prakaitą lieja bėgiodama krosus ir šuoliuodama laiptais. Šis pratimas formuoja gražias kojas bei užpakaliuką. "Aktyviai sportuojant organizmas gauna daugiau deguonies, išsivalo veido poros, nebereikia rūpintis dėl anksčiau kamavusių spuogų" - savo gražios odos paslaptį atskleidė dainininkė.

Nori sužinoti, kaip pagerinti spuoguotos odos išvaizdą? Skaityk patarimus ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis